نسخه ی نمایشی "Resident Evil Village" به زودی ارائه می شود ، اما زودتر در PS4 و PS5


Capcom در جریان نمایشگاه امروز از بسیاری از اطلاعات Resident Evil رونمایی کرد از جمله جزئیاتی درباره مجموعه انیمیشن Netflix اما برای افرادی که مشتاقانه منتظر ورود بعدی این مجموعه هستند ، مهمترین چیز این است که چه زمانی آنها قادر به پخش کن. نسخه های نمایشی Resident Evil Village در دسترس خواهد بود ، اما همه آنها محدود هستند و فقط در ویندوزهای خاص قابل پخش هستند ، بنابراین خود را طبق آن برنامه ریزی کنید.

اگر PlayStation 4 یا PlayStation 5 پس از آن از 17 آوریل ساعت 8 بعدازظهر با 30 دقیقه نمایش آزمایشی از محیط "Village" به مدت هشت ساعت در دسترس هستید. نسخه نمایشی 30 دقیقه ای "Castle" در 24 آوریل برای همان هشت ساعت در اختیار دارندگان PlayStation قرار خواهد گرفت.

اگر دوست دارید بازی ترسناک بقا را برای مدت طولانی تری امتحان کنید ، در همه سیستم عامل ها فرصتی پیدا خواهید کرد. (پلی استیشن ، ایکس باکس ، استیم و استادیا) هنگامی که نسخه آزمایشی 60 دقیقه ای اجازه دسترسی به هر دو محیط را در اول ماه مه منتشر می کند. آنها از ساعت 8 بعدازظهر ET به مدت 24 ساعت قابل پخش خواهند بود و از امروز بارگیری های پیش بار در PlayStation در دسترس است. این بازی در همه سیستم عامل ها 7 ماه مه منتشر خواهد شد.

سایر اخبار حاکی از افشای این واقعیت است که حالت Mercenaries به سبک بازی بخشی از Village و یک رویداد کراس اوور با Dead by Daylight خواهد بود ] Capcom همچنین با Armature Studio در حال کار بر روی یک پورت VR شخص اول Resident Evil 4 است که به طور انحصاری در هدست Oculus Quest 2 ظاهر می شود ، اما شما باید منتظر رویداد Facebook در آوریل باشید برای جزئیات بیشتر بیست و یکم.

تمام محصولات پیشنهادی Engadget توسط تیم تحریریه ما ، مستقل از شرکت مادر ما انتخاب می شوند. برخی از داستان های ما شامل پیوندهای وابسته است. اگر از طریق یکی از این پیوندها چیزی بخرید ، ممکن است کمیسیون وابسته به دست آوریم.منبع اصلی

ترجمه از تک باز

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول