رانندگان تحویل آمازون ممکن است به زودی مبلمان را مونتاژ کرده و لوازم خانگی نصب کنند


گزارش شده است که آمازون در حال آماده سازی برای آزمایش سرویسی است که در آن مبلمان و لوازم خانگی را برای مشتریان تحویل و نصب می کند. طبق بلومبرگ ، این شرکت قصد دارد ابتدا پیشنهاد خود را در ویرجینیا و دو بازار دیگر معرفی کند. شایان ذکر است که آمازون در حال حاضر برای مواردی مانند مبلمان جایی که شخصی به خانه شما می آید و اقلام را در یک اتاق خاص می گذارد ، تحویل برنامه ریزی شده را ارائه می دهد. در بعضی از شهرها می توانید از طریق Amazon Home Services هزینه پیمانکار را پرداخت کنید تا به خانه شما برود و خرید خود را نصب کند.

همانطور که اکثر مشتریان آن را می بینند ، مشکل این است که آمازون این دو سرویس را با هم ارائه نمی دهد. این چیزی است که Wayfair ، Best Buy ، Home Depot و هر شرکتی که خدمات تحویل و نصب ترکیبی را ارائه می دهد ، به افراد آموزش داده است که هنگام خرید اقلام بلیط بزرگ ، انتظار آن را داشته باشند. با این پیشنهاد جدید ، آمازون به رانندگان آموزش می دهد تا مبلمان را مانند ست تشک جمع کنند و وسایلی مانند ماشین لباسشویی نصب کنند.

بلومبرگ گزارش می دهد برخی از رانندگان فعلی این شرکت از معنای سرویس برای آنها هیجان زده نیستند. آنها می ترسند که آمازون حتی انتظارات غیر واقعی را به آنها تحمیل کند و آموزش کافی به آنها ندهد. آنها همچنین نگران گرفتن COVID-19 در کار هستند. در آخرین نامه خود به سهامداران ، جف بزوس گفت آمازون باید "کار بهتری برای کارمندان ما انجام دهد" ، اما به غیر از گفتن اینکه شرکت تعیین نکرده است ، به مسئله انتظارات غیرواقعی پرداخته است. اهداف عملکرد نامعقول. " گفته می شود ، اگر گزارش دقیق باشد ، این یک گام حیاتی در مبارزه شرکت علیه Wayfair خواهد بود. در سال 2019 ، خرده فروش از آمازون عبور کرد تا به بزرگترین خرده فروش آنلاین کالاهای خانگی در ایالات متحده تبدیل شود.

همه محصولات پیشنهادی Engadget توسط تیم تحریریه ما ، مستقل از شرکت مادر ما انتخاب می شوند. برخی از داستان های ما شامل پیوندهای وابسته است. اگر از طریق یکی از این پیوندها چیزی خریداری کنید ، ممکن است کمیسیون وابسته به دست آوریم.منبع اصلی

ترجمه از تک باز

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول