برخی از خوانندگان Kindle اکنون می توانند کتاب فعلی شما را به عنوان صفحه قفل شما نمایش دهند


این مورد را تحت ویژگی هایی که احتمالاً Kindle از زمان راه اندازی باید داشته باشد ، بایگانی کنید ، اما آمازون اکنون گزینه ای را اضافه کرده است که به شما اجازه می دهد جلد کتابی را که در حال حاضر می خوانید ، به عنوان تصویر زمینه صفحه قفل صفحه تنظیم کنید . این شرکت در حال ارائه ویژگی برای صاحبان Kindle در سطح جهانی است و می گوید از جلد اکثر کتاب ها ، مجلات ، کمیک ها و مانگا پشتیبانی می کند.

تا زمانی که دستگاه غیر تبلیغاتی داشته باشید ، Display Cover در دسترس است نسل 8 و 10 کیندل ، نسل 7 و 10 Paperwhite ، نسل 8 ، 9 و 10 Oasis و نسل 7 Voyage اگر مطمئن نیستید Kindle شما سازگار است ، آمازون یک لیست مفید در وب سایت خود دارد. در هر صورت ، گزینه جدید را در منوی تنظیمات Kindle خود پیدا خواهید کرد ، با یک گزینه "Show Cover" ویژگی را فعال می کند. ما همچنین در اینجا یادداشت خواهیم کرد که شما می توانید 20 دلار برای حذف تبلیغات صفحه قفل از دستگاه خود پرداخت کنید. اگر مشتاقید عشق خود را به دیوید فاستر والاس به جهانیان نشان دهید ، به هر حال ، نشان دهید که آنها در حال کار در شوخی بی نهایت هستند. اما برخی از افراد ممکن است ترجیح دهند این حقیقت را مخفی کنند که در حال خواندن رمانی مانند Fifty Shades of Grey هستند.

همه محصولات پیشنهادی Engadget توسط تیم تحریریه ما ، مستقل از شرکت مادر ما انتخاب می شوند. برخی از داستان های ما شامل پیوندهای وابسته است. اگر از طریق یکی از این پیوندها چیزی خریداری کنید ، ممکن است کمیسیون وابسته به دست آوریم.منبع اصلی

ترجمه از تک باز

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول