فیس بوک 23 میلیون دلار برای تامین امنیت مارک زاکربرگ در سال 2020 هزینه کرد


مارک زاکربرگ
۲۶ فروردین ۰۰ ساعت ۱۸:۵۷

فیس بوک برای تامین امنیت مارک زاکربرگ و خانواده‌اش طی سال ۲۰۲۰ حدود ۲۳ میلیون دلار هزینه کرد که این هزینه‌ها نسبت به سال قبل حدود ۱۰ میلیون دلار افزایش یافته است.

بسیاری شرکت فیس بوک را همراه با نام مارک زاکربرگ می‌شناسند و البته بسیاری از احساسات منفی در مورد این شرکت نیز به شکل مستقیم به زاکربرگ مربوط می‌شود. از این رو فیس بوک برای حفظ امنیت مدیرعامل خود فقط طی سال ۲۰۲۰ حدود ۲۳ میلیون دلار هزینه کرده است. گفتنی است شرکت فیسبوک به عنوان شرکت مادر  اینستاگرام و واتس اپ نیز شناخته می‌شود.

هزینه ۲۳ میلیون دلاری فیس بوک برای امنیت مارک زاکربرگ

طبق گزارش‌های منتشر شده شرکت فیس بوک در سال ۲۰۱۸ حدود ۱۰.۴ میلیون دلار و در سال ۲۰۱۹ حدود ۱۳.۴ میلیون دلار برای امنیت مدیرعامل خود هزینه کرده است، اما این مقدار هزینه برای حفظ امنیت زاکربرگ و خانواده‌اش در سال ۲۰۲۰ با وجود شیوع ویروس کرونا و لزوم رعایت پروتکل‌های بهداشتی به میزان چشمگیری افزایش پیدا کرده و به ۲۳ میلیون دلار رسیده است. گفتنی است زاکربرگ در سال گذشته با وجود کرونا به سفرهای کاری خود ادامه داده بود. همچنین برگزاری انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در سال ۲۰۲۰ نیز روی افزایش هزینه تامین امنیت زاکبربرگ تاثیرگذار بوده است.
منبع اصلی

این خبر به صورت اتوماتیک توسط ربات های تک باز به علت محبوبیت خبر جمع آوری شده و این سایت مسولیتی در قبال محتوی ندارد.

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول