فیس بوک به هدف خود یعنی استفاده 100 درصدی از انرژی های تجدید پذیر می رسد


فیس بوک می گوید به هدف خود رسیده است تا عملیات جهانی خود را كاملاً از طریق انرژی تجدیدپذیر تأمین كند ، هرچند كه از مهلت پایان سال 2020 خجالتی بود. این شرکت در حال حاضر تلاش خود را بر روی هدف گسترده تر رسیدن به انتشار خالص صفر در کل "زنجیره ارزش" خود تا سال 2030 ، از جمله تأمین کنندگان و فعالیت های تجاری مانند مسافرت و رفت و آمد کارمندان متمرکز کرده است.

فیس بوک برای اولین بار فشار 100 درصدی انرژی تجدیدپذیر خود را اعلام کرد. در سال 2018 ، در حالی که بیگ تک در تلاش برای مقابله با تغییرات آب و هوایی تلاش کرد اثرات زیست محیطی را از فعالیت بالون جبران کند. دو سال زودتر ، موافقت نامه آب و هوای پاریس 143 کشور متعهد شدند که دمای کره زمین را بسیار کمتر از 2 درجه سانتیگراد بالاتر از سطح قبل از صنعتی و در حالت ایده آل تا 1.5 درجه سانتیگراد نگه دارند.

Google ، مایکروسافت ، اپل و آمازون همه اهداف زیست محیطی را اتخاذ كرده و میلیاردها میلیارد دلار صرف خرید انرژی های تجدیدپذیر كرده اند تا تولید گازهای گلخانه ای را از بین ببرد. اما رشد افسارگسیخته آنها – همراه با فشار سرمایه گذاران برای ردیابی امتیازات زیست محیطی ، اجتماعی و حاکمیت – به معنای حفظ تعادل تعهدات یک عمل متعادل کننده خواهد بود.

از طرف خود ، فیس بوک 8 میلیارد دلار به رنگ سبز ریخته است. پروژه های انرژی شامل 63 نیروگاه بادی و خورشیدی جدید. این شبکه اجتماعی برای بیش از 6 گیگاوات انرژی بادی و خورشیدی قرارداد بسته است که کمی کمتر از سرمایه گذاری 6.5 گیگاوات آمازون آمازون است و این خرده فروش آنلاین را به بزرگترین خریدار انرژی های تجدیدپذیر در جهان تبدیل می کند. نقطه عطف فیس بوک کاملاً منطبق با روز زمین است. به مناسبت این رویداد ، ثبت نام های داوطلبانه ای را برای سازمان های زیست محیطی در شبکه اجتماعی معروف خود آغاز می کند.منبع اصلی

ترجمه از تک باز

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول