'Oxenfree II: Lost Signals' محصول جدیدی از بازی های Indie سوئیچ است


"یک چیز دیگر" که نینتندو مجبور بود در پایان جدیدترین نمایشگاه جهانی ایندی خود را به نمایش بگذارد ، دنباله ای بر موفقیت فوق العاده Oxenfree بود. Oxenfree II: Lost Signals پنج سال پس از بازی اصلی تنظیم شده است ، شخصیتی به نام رایلی را می بیند که به شهر خود بازمی گردد تا سیگنالهای رادیویی عجیب و غریب را که باعث آشفتگی مرموز شده است ، بررسی کند. به نظر می رسد ، همانطور که در Oxenfree ، برای حل معماها ، باید فرکانس های مناسب را در یک رادیوی دستی پیدا کنید. دنباله Night School Studio در اواخر امسال به Switch و Steam می آید.

همچنین آخرین ورودی سری OlliOlli در راه کنسول است. در OlliOlli World ، هنگام مرور مسیرهای مختلف در هر سطح و دیدار با برخی از شخصیت های رنگارنگ ، ترفندهای اسکیت بورد را اجرا خواهید کرد. همراه با Switch ، بازی platformer action زمستان امسال به پلی استیشن 4 ، PS5 ، Xbox One ، Xbox Series X | S و رایانه های شخصی می آید.

Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder's Revenge، a Turtles in Time جدال سبک که نمی توانم صبر کنم بازی کنم ، برای انتشار سوییچ در سال 2021 تأیید شده است .

برای چیزی که خیلی زودتر در دسترس باشد ، می توانید با یک کلاسیک واقعی در Fez آشنا شوید. پازل-پلاتفومر تغییر دهنده چشم انداز Polytron که نه سال پیش در Xbox 360 منتشر شد ، امروز در فروشگاه الکترونیکی قرار می گیرد. قیمت آن 15 دلار است ، اما 10 درصد تخفیف برای راه اندازی وجود دارد.

The Longing ، بازی ای كه در آن 400 روز در زمان واقعی نیاز است تا قبل از بیدار شدن پادشاه بگذرد ، پس از اولین بار در سال گذشته روی رایانه ، امروز به سوییچ می خورد. هیچ بازی وجود ندارد: ابعاد اشتباه ، یک بازی پازل کمدی دیوار چهارم.

ویترین شامل نگاهی به یک سری بازی های دیگر از جمله The House of The Dead : Remake (اواخر امسال به سوییچ می آید) و چند عنوان جدید از indie powerhouse Annapurna Interactive در قالب Hindsight و Last Stop برای جشن گرفتن ویترین ، نینتندو در حال فروش فروشگاه اینترنتی Indie World eShop تا ساعت 23:59 PM PT در تاریخ 25 آوریل است.منبع اصلی

ترجمه از تک باز

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول