خیریه ضد قلدری می گوید سو sp استفاده نژادپرستانه آنلاین "از کنترل خارج می شود"


 پل پوگبا با پیراهن "متحد علیه نژادپرستی"
پل پوگبا بازیکن منچستر یونایتد یکی از بازیکنانی است که در شبکه های اجتماعی مورد سو ab استفاده نژادی قرار گرفته است

سو abuse استفاده نژادپرستانه آنلاین "از کنترل خارج می شود"

کاپیتان لیورپول ، جوردن هندرسون ، برای افزایش آگاهی از تأثیر سو abuse استفاده ، حساب Twitter خود را به Cybersmile داده است.

این موسسه خیریه مصاحبه ای را با ایان رایت به اشتراک گذاشت مهاجم انگلیس سو abuse استفاده نژادپرستانه و تهدیدهای مرگ را که به صورت آنلاین ارسال شده است توصیف کرد.

برخی از روسای لیگ برتر خواستار تحریم رسانه های اجتماعی در سطح ورزش شده اند.

قابل درک است که بحث هایی بین باشگاه های لیگ برتر انجام شده است

"نفرت نژادی آنلاین از کنترل خارج می شود. این اتفاق هفتگی و حتی روزانه است" این سازمان خیریه در حساب توئیتر هندرسون نوشت. external-link [19659012]"نیاز داریم به یاد داشته باشید که افراد واقعی با احساسات واقعی در پشت حساب های شبکه های اجتماعی وجود دارند.

"ما افراد پروفایل نیستیم."

تیم های قهرمانی سوانزی و بیرمنگام و رنجرز قهرمان اسکاتلند در یک هفته تحریم سیستم عامل های اجتماعی شرکت می کنند.

تاتنهام گفت که آنها بررسی خواهند کرد " م mostثرترین اقدام پیش رونده "با رسانه های اجتماعی پس از سو استفاده از هونگ هون مین در آخر هفته.

اینستاگرام در بیانیه ای گفت که این سو abuse استفاده" منزجر کننده "است و تعدادی از نظرات Son را حذف کرده است حساب اینستاگرام.

روسای فوتبال در فوریه به فیس بوك و توئیتر نامه نوشتند تا بر تغییراتی كه می خواهند ببینند تأكید كنند. در کل تحریم رسانه های اجتماعی ، و ناامیدی در مورد سرعت واکنش شرکت های رسانه های اجتماعی به حوادث سو abuse استفاده وجود دارد.

اما برخی این سedال را مطرح كرده اند كه آیا تحریم فقط به معنای یك نمادین است و آیا بهتر است كه بر تغییر معنادارتر نظیر سازوكارهای گزارشگری بهتر و تأثیرگذاری بر لایحه ایمنی آنلاین تأكید كنیم.

گفتگو با شرکت های رسانه های اجتماعی ادامه خواهد داشت ، اما اگر قرار باشد تحریم شود ، اگر همه باشگاه ها بخواهند تأثیر بیشتری داشته باشند تا اینکه به تنهایی اقدام کنند ، احساس می شود.

تاریخ نشان می دهد که به دست آوردن چنین توافقی گسترده ای ممکن است دشوار باشد ، اما مطمئناً باشگاه ها تمایل به بهبود اوضاع دارند ، زیرا اکنون بازیکنان هر هفته مورد سو ab استفاده قرار می گیرند.

 در اطراف BBC - اصوات  در اطراف صفحه BBC - صداهامنبع اصلی

ترجمه از تک باز

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول