VW پیش از آغاز نمایشگاه اتومبیل ، SUV برقی بزرگتر ID.6 را اذیت می کند


VW بار دیگر وسیله نقلیه الکتریکی در راه دارد و تا زمان راه اندازی رسمی منتظر نیست تا اشاره ای به انتظارات کند. Autoblog می گوید سازنده اتومبیل قبل از اولین نمایش خود در نمایشگاه شانگهای از 21 آوریل ، ID.6 SUV برقی را اذیت کرده است. EV هفت صندلی بزرگتر از ID.4 و در دو نوع ID.6 X و ID.6 Crozz در دسترس خواهد بود. با این حال ، تصاویر نشان می دهد که از سال 2019 به عنوان مفهوم Roomzz تصور نخواهد کرد – VW درهای کشویی را به نفع ورودی های متعارف تر کرده است.

در حالی که VW مشخصات رسمی را به اشتراک نگذاشته است ، نشت های نظارتی چین نشان می دهد شما قدرت مشابه ID.4 را دریافت خواهید کرد. شما از یک موتور عقب با تریم استاندارد ID.6 و از حدود 302 اسب بخار برای یک موتور دوتایی ، مدل راننده تمام چرخ ، 201HP دریافت خواهید کرد.

این شرکت به روشنی اعلام کرده که ID.6 X و Crozz برای بازار چین. اگر می خواهید این وسایل نقلیه بزرگتر برای مردم باشد ناامید نشوید. VW قبلاً به Automotive News گفته بود كه ممكن است يك مدل ID.6 به آمريكا برسد. تعجب آور نخواهد بود بازار خودروی آمریکا علاقه به SUV ها دارد و ID.4 فقط به عنوان یک کراس اوور جمع و جور می تواند سلیقه های محلی را برآورده کند. ماشین آلات ردیف مانند ID.6 می تواند به خریداران بیشتری برسد.منبع اصلی

ترجمه از تک باز

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول