بلندگوی هوشمند Nest Audio Google 20 درصد در سراسر وب تخفیف دارد


کلیه محصولات توصیه شده توسط Engadget توسط تیم تحریریه ما ، مستقل از شرکت مادر ما ، انتخاب می شوند. برخی از داستان های ما شامل پیوندهای وابسته است. اگر از طریق یکی از این پیوندها چیزی خریداری کنید ، ممکن است کمیسیون شرکت وابسته به دست آوریم.

بلندگوی هوشمند Nest Audio گوگل با تمام ویژگی هایی که با قیمت 100 دلار ارائه می دهد ما را تحت تأثیر قرار داد ، اما اکنون می توانید تمام این مقدار را برای حتی کمتر. Nest Audio در خرده فروشان آنلاین مختلف از جمله Best Buy ، Walmart ، B&H Photo و فروشگاه آنلاین خود Google به 80 دلار تخفیف داده شده است. این یکی از پایین ترین قیمت هایی است که در بلندگو مشاهده کرده ایم و برخلاف معاملات دیگری که اخیراً مشاهده کرده ایم ، برای دریافت آن قیمت فروش نیازی به خرید دو نیست.

خرید Nest Audio در بهترین خرید – 80 دلار خرید Nest Audio در Walmart – 80 دلار خرید Nest Audio در B&H Photo – 80 دلار خرید Nest Audio در Google – 80 دلار

چیزهای زیادی برای Nest Audio دوست دارید – ما به آن کیفیت خوب صوتی ، طراحی جذاب و استفاده خوب از «دستیار Google» را به امتیاز 87 داد. این بلندگو یکی از بلندگوهای هوشمند 100 دلاری است که می توانید تهیه کنید و در پمپاژ آهنگ ها جهش بهتری دارد تا نسخه های کوچکتر مانند Nest Mini یا Echo Dot آمازون. گرچه از اتصال صوتی ورودی برای اتصالات فیزیکی برخوردار نیست ، اما می توانید برای داشتن صدای صوتی استریو ، دو بلندگو را با هم جفت و جور کنید. این یک مستطیل گرد و روکش دار پارچه ای است که ابعادی کمتر از 7 اینچ دارد. همین امر آن را به اندازه کافی کوچک می کند تا در یک قفسه کتاب پرجمعیت ، یا در کنار سایر فناوری های سرگرمی خانگی که ممکن است در اتاق نشیمن خود داشته باشید ، جای گیرد. داخل آن یک ووفر 75 میلی متری و توییتر 19 میلی متری قرار دارد و قسمت بالای آن دارای دکمه های حساس به لمس برای پخش ، مکث و کنترل میزان صدا است.

و البته ، Nest Audio دستورات دستیار Google را به خوبی مدیریت می کند. در حالی که باید کمی بلندتر از حالت عادی صحبت کنید تا آرایه میکروفون خود را بشنود ، دستگاه در غیر اینصورت فرامین را به خوبی اجرا می کند و می تواند کارهایی مانند پخش موسیقی از سرویس پخش جریانی دلخواه شما ، کنترل دستگاه های خانه هوشمند و موارد دیگر را انجام دهد. ما قبلاً تصور می کردیم که Nest Audio یک تن ارزش در یک قیمت مناسب دارد اما اکنون خرید بهتری است در حالی که 80 دلار فروخته می شود.

دنبال کنید EngadgetDeals در توییتر برای آخرین معاملات فنی و مشاوره خرید.منبع اصلی

ترجمه از تک باز

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول