گفته می شود که گوگل با یک پروژه خاص به سیستم تبلیغاتی خود امتیاز داده است


تگزاس فکر می کند ممکن است در دادخواست ضد انحصاری خود علیه Google اختلاف داشته باشد. MLex و وال استریت ژورنال اسناد دادگاه بدون عکس العمل را نشان داده اند كه نشان می دهد گوگل برنامه Bernanke را اجرا كرده است كه ادعا می شود به سیستم خرید آگهی خود برتری بیشتری نسبت به رقبا دارد. این غول اینترنتی با استفاده از داده های سرورهای تبلیغاتی ناشران ، تبلیغات را به سمت قیمتی که باید برای تبلیغات تبلیغاتی بپردازند هدایت می کند ، اما این را به ناشران فروشنده این تبلیغات نمی گوید. تگزاس ادعا کرد این مبلغ معاملات داخلی است ، زیرا می تواند از اطلاعات منحصر به فرد برای پایین آوردن سیستم های رقابتی خرید آگهی و پرداخت کمتر ناشران استفاده کند.

یک ارائه داخلی از سال 2013 نشان داد که پروژه برنانک در آن سال 230 میلیون دلار درآمد کسب می کند. تگزاس این را دلیل بر اینكه گوگل از مزیت خود استفاده می كرد ، دید.

گوگل وجود برنانك را در اسناد دادگاه تأیید كرد ، اما گفت كه این كار اشتباهی انجام نداده است. به گفته این شرکت ، اطلاعات با آنچه با سایر ابزارهای خرید آگهی پیدا می کنید "قابل مقایسه" است. سخنگویی به WSJ گفت كه شكایت تگزاس قسمتهای زیادی از تجارت تبلیغاتی خود را "نادرست نشان می دهد" ، و هدف آن این است كه ایالت را در دادگاه به چالش بكشد. این امر به عزم سازمان تنظیم مقررات انگلستان مبنی بر عدم وجود هیچ مزیتی اشاره داشت.

هر کدام از تفسیرها صحیح است ، پرونده دادگاه نشان می دهد که چگونه تگزاس قصد دارد پرونده ضد انحصاری خود را دنبال کند – مطمئن است که Google در حال انجام تنظیمات پشت صحنه ، مانند گزارش "معامله نازنین" با فیس بوک ، تا به خود برتری نسبت به رقابت بدهد. اگر دادگاه با فرض اساسی موافقت کند ، دولت می تواند پرونده محکمی داشته باشد ، اما اگر اختلاف نظر وجود داشته باشد ، دچار مشکل جدی خواهد شد.منبع اصلی

ترجمه از تک باز

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول