گزارش شده است که مایکروسافت به خرید غول فناوری گفتار Nuance نزدیک است


اختلاف ممکن است تنها هدف مهم مایکروسافت برای در اواخر سال باشد. منابع بلومبرگ ادعا می كنند كه مایکروسافت در حال مذاكره پیشرفته برای خرید غول فناوری گفتار Nuance در معامله ای به ارزش تقریبی 16 میلیارد دلار است. اگرچه هیچ تضمینی برای پیشبرد این حرکت وجود ندارد ، اما مذاکرات به اندازه کافی پیشرفت کرده است که هر دو نفر می توانند در همین هفته یک معامله را اعلام کنند.

ما از مایکروسافت و Nuance نظر خواسته ایم. بگویید چرا مایکروسافت می خواست Nuance را بدست آورد. با این وجود یک خرید می تواند مزایای متعددی را فراهم کند. Nuance به دلیل تشخیص گفتار هدایت شده توسط هوش مصنوعی مشهور است و مایکروسافت می تواند این ابزار و سایر ابزارهای هوش مصنوعی (از جمله ابزارهایی را برای خدمات به مشتری) در محصولات خود بگنجاند. این معامله بالقوه همچنین می تواند جاه طلبی های مراقبت های بهداشتی مایکروسافت را تقویت کند. این شرکت قبلاً با Nuance در Cloud for Healthcare و سایر پروژه ها کار کرده است ، از جمله پروژه ای که مکالمات پزشک و بیمار را به پرونده های پزشکی تبدیل می کند.

این لزوما برای برخی از افراد Nuance خطری ندارد. روبرو با فناوری ، مانند نرم افزار Dragon Anywhere صدای دیکته. تعجب آور نخواهد بود اگر مایکروسافت در مورد استراتژی آن نرم افزار تجدید نظر کند ، بنابراین اگر اصلاح شد یا در نهایت وارد سایر برنامه ها و سرویس های مایکروسافت شد ، تعجب نکنید.منبع اصلی

ترجمه از تک باز

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول