نشت اشاره دارد که Galaxy S21 FE سامسونگ از طراحی "سنتی" استفاده خواهد کرد


شما می دانستید که سامسونگ با توجه به واکنش شدید خود ، جانشینی برای Galaxy S20 FE در کار خواهد داشت و ممکن است جزئیات مربوط به این پیگیری در دست باشد. نکته سنج معروف OnLeaks آنچه را که او می گوید ارائه دهنده گلکسی S21 FE است ، به اشتراک گذاشته است و به نظر می رسد همان چیزی است که انتظار دارید – با کمی پیچ و تاب. به نظر می رسد تلفن جدید با ارزش و هزینه بسیار شبیه به Galaxy S21 معمولی ، با پوسته پلاستیکی شیشه ای کامل باشد ، اما با برجستگی برجسته دوربین در یک طراحی "سنتی" تر خواهد داشت. بدنه.

مانند Galaxy S20 FE ، S21 FE نیز دارای یک صفحه نمایش "در اندازه متوسط" است (OnLeaks می گوید 6.4 اینچ ، اگرچه S20 FE 6.5 اینچ بود) ، سه دوربین عقب و یک دوربین سلفی سوراخ دار. این نشت شامل مشخصات نیست ، اما تلفن موجود با قرار دادن همان پردازنده سطح بالا و فناوری نمایش 120 هرتز استاندارد S20 شهرت خود را به دست آورد. با یافتن یک Snapdragon 888 و سایر ویژگی های سطح بالا در S21 FE تعجب نخواهیم کرد ، حتی اگر در موارد دیگر یک قدم پایین باشد.

شما احتمالاً مجبور خواهید شد هر چند صبور باشید سامسونگ تا سپتامبر سال گذشته از S20 FE رونمایی نکرد و ما حتی با در نظر گرفتن اولین نسخه اولیه S21 انتظار نداریم این شرکت دنباله ای را به بیرون از خانه بکشاند. اگر توانایی تحمل صبر را دارید ، می توانید تجربه پرچمدار سامسونگ را بدون ضربه جدی به حساب بانکی خود بدست آورید.منبع اصلی

ترجمه از تک باز

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول