مأموریت های ترور یک شانس به "هیتمن 3" می رسند


مدتی طول کشید تا IO Interactive مأموریت های معروف Elusive Target خود را به Hitman 3 رساند ، اما آنها سرانجام اینجا هستند. اولین هدف پرمخاطب بازی یعنی The Collector هم اکنون تا 19 آوریل در دسترس است . مانند علامت های قبلی ، شما فقط یک فرصت دارید که این متصدی هنری وسواسی و آدم کش را ترور کنید – اگر این مأموریت را شکست دهید ، آن را برای همیشه خلاص کرده اید. شما قبل از اقدام به تجربه کافی می خواهید و ممکن است بخواهید به جای اینکه تاکتیک های خطرناکی را امتحان کنید ، آن را ایمن بازی کنید.

هدف دوم ، سیاستمدار ، بین 23 آوریل و 3 مه در دسترس خواهد بود. از آنجا که مکان او (خلیج هاوک) بخشی از بسته رایگان استارتر بازی است ، شما می توانید بدون سرمایه گذاری در بازی کامل ، این ماموریت را انجام دهید.

IO قول داده بود که فرمول Elusive Target را برای Hitman تغییر دهد. 3 در پاسخ به بازخورد ، اگرچه مشخص است که فرضیه اصلی و زمان بندی تغییر نکرده اند. به راحتی می توان گفت که این مکانیکی محبوب و مهم برای سری Hitman است. این باعث می شود بازیکنان مدتها پس از پایان ماموریت های اصلی به بازی برگردند و هیجانی را به شما معرفی می کند که در دوره ای که با صرفه جویی های سریع و بازسازی سلامت تعریف می شود ، بندرت مشاهده می کنید.منبع اصلی

ترجمه از تک باز

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول