ربات Spot Boston Dynamics در تمرینات جنگی با ارتش فرانسه آزمایش شد


سگ رباتیک Boston Dynamics Spot یکی از چندین روباتی بود که ارتش فرانسه در طی جلسات آموزشی در یک مدرسه نظامی در شمال غربی فرانسه ، The Verge آزمایش کرد ] و France Ouest گزارش داده اند. ژان باتیست کاوالیر ، فرمانده مدرسه ، گفت: این جلسه در طی یک دوره آموزشی دو روزه با هدف "اندازه گیری ارزش افزوده ربات ها در عمل جنگی" استفاده شد.

این تمرینات به منظور جلب دانش آموزان در مورد چگونگی استقرار روبات ها در شرایط نبرد آینده بود. دانش آموزان سه مأموریت تهاجمی و دفاعی را طراحی کردند که در درجه اول از Spot برای شناسایی استفاده می شد. سناریوها توسط دانش آموزان ابتدا بدون و سپس با کمک ربات ها انجام می شد. سایر ربات های مستقر شده یک وسیله نقلیه شبیه تانک مانند کنترل از راه دور به نام OPTIO-X20 مسلح به یک توپ و باراکودا ، یک پهپاد چرخدار زره پوش اندود شده بود که برای پوشش سربازان پیشرو طراحی شده بود.

i

این محتوا به دلیل تنظیمات حریم خصوصی شما در دسترس نیست. تنظیمات خود را به روز کنید <a data-ylk = "sec: red-bar؛ subsec: privacy؛ slk: این محتوا به دلیل تنظیمات حریم خصوصی شما در دسترس نیست. تنظیمات خود را اینجا را به روز کنید ، سپس صفحه را بارگیری کنید تا ببینید it.؛ elm: link؛ itc: 0 "href =" https://engadget.mydashboard.oath.com/guc-redirect؟cardType=group&app=advertisingSettings&bucket=pd_2&lang=en-US "style =" color: Heritage "هدف = "_ blank" rel = "noopener noreferrer" class = "Bgc (t) C (engadgetPurple)! Op (0.75) Td (n) Op (1): h" data-reactroot = ""> اینجا ، سپس مجدداً صفحه را بارگیری کنید تا آن را مشاهده کنید.

گفته می شود که ربات ها سرعت عملیات را کم کردند اما نیروهای خود را ایمن تر نگه داشتند ، به طوری که یک سرباز گفت که وی در اولین تمرین بدون اسپات درگذشت ، اما به دلیل شناسایی ربات برای بار دوم زنده ماند. ظاهراً دوام باتری مسئله ای بود ، زیرا در اواسط یک تمرین آب شره تمام شد.

طبق توئیتی که توسط مدرسه نظامی Saint-Cyr Coëtquidan توسط توزیع کننده اروپایی Shark Robotics و Nexter Group به ارتش قرض داده شد. سخنگوی گفت: The Verge ، سازنده Spot بوستون رباتیک هیچ اطلاعی از استقرار نداشت.

برخی از ربات های اولیه بوستون دینامیک از جمله اطلس توسط بازوی DARPA ارتش ایالات متحده بودجه تأمین می شد ، اما این شرکت به آرامی از روابط نظامی خود دور شده است. شرایط و ضوابط کنونی این شرکت منع استفاده از آنها برای "آسیب رساندن یا ترساندن هر شخص یا حیوان به عنوان سلاح یا فعال کردن هر سلاحی" است.

با این حال ، بوستون رباتیک لزوماً مخالف استفاده از روبات برای بردن سرباز نیست. این شرکت گفت ، و هنوز در حال ارزیابی این ایده استفاده از ربات ها برای شناسایی و سایر وظایف منفعلانه است. ربات های رقیب Ghost Robots این شرکت ، همانند Spot ، قبلاً توسط ارتش ایالات متحده برای گشت زنی در تأسیسات نیروی هوایی مستقر شده اند.منبع اصلی

ترجمه از تک باز

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول