بایگانی ملی نمی تواند توییت های دونالد ترامپ را در توییتر میزبانی کند


در بیانیه مشترک با Politico ، توییتر می گوید که به بایگانی ملی اجازه نمی دهد توئیت های ارسال شده توسط دونالد ترامپ از حسابrealDonaldTrump خود را به عنوان رئیس جمهور در دسترس مردم قرار دهد تا در سیستم عامل خود ببینند و با آنها تعامل کنند. . این شرکت رئیس جمهور پیشین را پس از شورش در پانزدهم ژانویه در كاپیتول آمریكا به طور دائم معلق كرد ، ممنوعیتی كه ترامپ را امتحان كرده و نتوانسته است آن را دور بزند. این تصمیم در حالی است که بایگانی ملی در تلاش است تا یک رکورد آنلاین از موشک های توئیتری ترامپ ایجاد کند ، کاری که قبلاً آن را با حساب سایر مقامات از دولت قبلی انجام داده است. این بایگانی ها به شما امکان می دهد آن توییت ها را دوست داشته باشید و به اشتراک بگذارید.

"با توجه به اینکه ماrealDonaldTrump را به طور دائمی معلق کردیم ، بدون توجه به تصمیم NARA ، محتوای موجود در حساب مانند گذشته یا مانند حساب های مدیریت بایگانی شده در توییتر ظاهر نمی شود. سخنگوی توییتر به Politico گفت: "حساب های مدیریتی که در این سرویس بایگانی می شوند ، حساب هایی هستند که مغایر با قوانین توییتر نیستند."

به طور واضح ، این بدان معنا نیست که بایگانی رسمی از توییت های ترامپ وجود نخواهد داشت. در عوض ، باید آنها را در وب سایت کتابخانه ریاست جمهوری مشاهده کنید. علاوه بر این ، پایگاه داده ای که سازمان اسناد و اسناد ملی ایجاد می کند ، شامل بیش از 26000 پیامی است که ترامپ به عنوان رئیس جمهور ارسال کرده است ، از جمله پیام های که توییتر برچسب زده و حذف کرده است. با این حال ، این بدان معناست که هنوز هیچ ثبت رسمی از آن پیام ها وجود ندارد – اگرچه یافتن آنها در جای دیگری امکان پذیر است.

موضوع اقدامات توییتر علیه ترامپ از زمانی که این شرکت برای اولین بار او را ممنوع کرده است ، موضوع اختلاف نظر بوده است. ، و این احتمالاً ادامه خواهد داشت. در اوایل هفته ، دادگاه عالی ایالات متحده حکمی را که مانع جلوگیری از ترامپ از جلوگیری از مردم از طریق حساب شخصی او بود ، خالی کرد. دادگستری کلارنس توماس در نظر 12 صفحه ای خود درباره این حکم گفت که "برای شرکت هایی مانند توییتر" کنترل متمرکز سخنرانی "، بی سابقه استمنبع اصلی

ترجمه از تک باز

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول