ال جی "سه سال وعده" به روزرسانی برای تلفن های اندرویدی خود را داده است


این هفته LG تأیید كرد كه از صنعت موبایل خارج می شود ، اما تلفن هایی كه از قبل می سازد چطور؟ این شرکت به تازگی اعلام کرده است که "همه تلفن های هوشمند برتر LG که در حال حاضر استفاده می شوند ، از سال خرید حداکثر سه تکرار به روزرسانی سیستم عامل Android دریافت خواهند کرد."

سه ضمانت بروزرسانی سیستم عامل برای تلفن های برتر LG اعمال می شود در سال 2019 و بعد (سری G ، سری V ، VELVET ، Wing) منتشر شد در حالی که مدل های خاص 2020 مانند LG Stylo و K K دو به روزرسانی سیستم عامل دریافت می کنند.

برخی از مشکلات برای عملکرد یا سازگاری وجود دارد اما اگر قبلاً یک دستگاه Wing یا G Series در جیب خود دارید ، حداقل می دانید که به روزرسانی ها بلافاصله خشک نمی شوند.

i

این محتوا به دلیل تنظیمات حریم خصوصی شما در دسترس نیست. تنظیمات خود را به روز کنید <a data-ylk = "sec: red-bar؛ subsec: privacy؛ slk: این محتوا به دلیل تنظیمات حریم خصوصی شما در دسترس نیست. تنظیمات خود را اینجا به روز کنید ، سپس صفحه را بارگیری کنید تا ببینید it.؛ elm: link؛ itc: 0 "href =" https://engadget.mydashboard.oath.com "style =" color: Heritage "target =" _ blank "rel =" noopener noreferrer "class =" Bgc (t ) C (engadgetPurple)! Op (0.75) Td (n) Op (1): h "data-reactroot =" "> اینجا ، سپس صفحه را بارگیری کنید تا آن را مشاهده کنید.منبع اصلی

ترجمه از تک باز

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول