کنفرانس توسعه دهنده I / O مجازی گوگل در 18 مه آغاز می شود


پس از لغو کنفرانس توسعه دهنده I / O خود در سال گذشته به جای اینکه به طور مجازی میزبان آن باشد ، Google آماده است تا کنفرانس توسعه دهندگان I / O خود را امسال برگرداند. این نمایش مطابق 9to5Google پس از حل یک سری معماها از حساب Google Developers Twitter ، طبق تاریخ 9to5Google شروع می شود. Engadget هنوز در تلاش است تا پازل ها را تأیید کند تا این تاریخ ها را تأیید کند (نگران نباشید ، ما بهترین ذهن خود را در این مورد داریم) ، اما ما برای تأیید با Google نیز تماس گرفته ایم.

جای تعجب نیست که این رویداد بصورت آنلاین برگزار می شود فقط ، همانطور که ما منتظریم تا پایان همه گیر منتظر بمانیم ، اما حضور در آن نیز رایگان خواهد بود. در سال های گذشته ، Google ساخت های آینده Android را در I / O نشان داده و از ویژگی های جذاب AI مانند فناوری مکالمه Duplex آن پیش نمایش کرده است. اگرچه ما هنوز نمی دانیم که چه انتظاری باید داشته باشیم ، اما به دلیل آماده سازی توسعه دهندگان برای برنامه های کاربردی ، اخبار نرم افزاری بیشتری از این شرکت مشاهده خواهیم کرد.

اگرچه I / O معمولاً بر روی نرم افزار تمرکز می کند ، اما گوگل پیش از این نیز از سخت افزار در این نمایشگاه رونمایی کرده است ، بنابراین ممکن است برخی از ابزارهایی را ببینیم که شرکت می خواهد از آنها به سازندگان هشدار دهد. اگر می خواهید در این نمایشگاه شرکت کنید ، 9to5Google گزارش می دهد که ثبت نام به زودی آغاز می شود ، بنابراین من پیشنهاد می کنم مراقب حساب های شبکه های اجتماعی گوگل ، به ویژه حساب های Developers و باشید Sundar Pichai .منبع اصلی

ترجمه از تک باز

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول