شورولت یک سیلورادو برقی با برد 400 مایل خواهد ساخت


جنرال موتورز میلیاردها دلار در سیستم عامل Ultium EV خود سرمایه گذاری کرده است ، بنابراین می توانید از تولید کننده خودرو انتظار داشته باشید که از فناوری الکتریکی کردن مدل ها در مارک های خود استفاده کند. رئیس جمهور جنرال موتورز مارک رویس را اعلام کرد یکی از وسایل نقلیه آن که به زودی نسخه برقی خواهد داشت ، وانت سیلورادو است. وی همچنین نشان داد که وانت برقی در جدیدترین کارخانه GM صفر ، در کنار Hummer EV که اخیراً اعلام شد ، ساخته خواهد شد.

این خودروساز می گوید سیلورادو برقی از ابتدا به عنوان وسیله نقلیه الكتریكی طراحی شده است و در نسخه های خرده فروشی و ناوگان در دسترس خواهد بود. همچنین با یک بار شارژ قادر به مسافت 400 مایل خواهد بود – حداقل بر اساس تخمین GM. این می تواند بر اساس رتبه بندی EPA تغییر کند ، اما اگر وسیله نقلیه واقعاً بتواند به 400 مایل برسد و نیازی به شارژ مجدد نداشته باشد ، رقبای آن Tesla's Long-Range Plus Model S .

Reuss در بیانیه ای گفت :

"وسایل نقلیه ای که از Factory ZERO به دنیا می آیند ، جهان را تغییر خواهند داد و جهان چگونه به وسایل نقلیه الکتریکی نگاه می کند." "GMC HUMMER EV SUV به عضو ثابت خود در قلمرو سوپر کامیون های واقعی پیوست و شورولت همه چیزهای Chevy را خواهد گرفت." خریداران وفادار کامیون عاشق Silverado – و غیره هستند – و آن را در یک وانت برقی قرار می دهند که مشتریان خرده فروشی و تجاری را به وجد خواهد آورد. "

GM جزئیات زیادی در مورد Silverado EV آینده را افشا نکرد ، اما طبق [19659006] Autoblog ، تولید آن در اواخر سال 2022 آغاز می شود. بعلاوه ، گزارش می شود که در اوایل سال 2023 به عنوان یک مدل 2024 در دسترس خواهد بود. کارخانه صفر ، جایی که خودرو تولید خواهد شد ، کارخانه مونتاژ دیترویت-همتامراک GM است. این خودروساز 2.2 میلیارد دلار در این مرکز سرمایه گذاری کرد ، به طور خاص بنابراین می تواند انواع کامیون ها و SUV های کاملا برقی را تولید کند. علاوه بر Silverado EV و Hummer EV ، که از اواخر امسال تولید می شود ، GM همچنین Cruise Origin (یک وانت شاتل برقی خودران) را در کارخانه خواهد ساخت.منبع اصلی

ترجمه از تک باز

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول