هدفون بی سیم Beats Solo Pro با قیمت Woot به 145 دلار کاهش می یابد


کلیه محصولات توصیه شده توسط Engadget توسط تیم تحریریه ما ، مستقل از شرکت مادر ما ، انتخاب می شوند. برخی از داستان های ما شامل پیوندهای وابسته است. اگر از طریق یکی از این لینک ها چیزی بخرید ، ممکن است کمیسیون شرکت وابسته به دست آوریم.

هدفون Beo 'Solo Pro گزینه خوبی است اگر سبک گوش را ترجیح می دهید و راحتی آن را تراشه H1 اپل می خواهید. اکنون می توانید بیش از 50 درصد از قیمت عادی Woot یک جفت بگیرید – خرده فروش آنلاین نسخه های آبی روشن Solo Pro با قیمت 145 دلار را دارد که بهترین قیمت است. جدا از مدل های مشکی که با قیمت 160 دلار به فروش می رسد ، اکثر رنگ های دیگر به 150 دلار تخفیف خورده اند. سال ها. تنظیم بهتر است اما شما هیچ یک از بیس های ضربان دار که دستگاه های Bests به آن معروف هستند را از دست نمی دهید. Solo Pro همچنین از بین بردن سر و صدا فعال است ، حتی برای داشتن هدفون روی گوش در مقابل گوش بیش از حد. و از آنجا که آنها از نظر فنی محصولات اپل هستند ، Solo Pro به حالت شفافیت دسترسی پیدا می کند ، به شما این امکان را می دهد بدون اینکه آن ها را بردارید ، به راحتی مکالمه کنید و از آنها خارج شوید. Siri بدون دست نیز یکی دیگر از مزایای تراشه H1 اپل است.

ما همچنین از پیشرفت های Beats در طراحی این هدفون قدردانی می کنیم. گوشواره ها ضخیم تر و راحت تر از مدل های قبلی هستند ، اما کسانی که به سبک گوش خود عادت ندارند ، ممکن است پوشیدن آنها برای مدت زمان طولانی ناراحت کننده باشد. ما همچنین آرزو می کنیم که آنها یک برنامه همراه برای شخصی سازی و یک جک هدفون 3.5 میلی متری برای استفاده از سیم داشته باشند. حداقل این مورد اخیر به لطف عمر باتری 22 ساعته Solo Pro – مشکل بزرگی نخواهد بود – و این با روشن شدن ANC است. با خاموش کردن این ویژگی حداکثر 40 ساعت فرصت خواهید داشت.

اگر تصمیم به غوطه ور شدن دارید ، ابتدا سیاست بازگشت Woot را بخوانید. در حالی که متعلق به آمازون است ، Woot یک سری قوانین کاملا متفاوت در مورد بازده دارد. تغییر یا لغو سفارشات دشوارتر است ، شما هزینه حمل و نقل را پرداخت می کنید و برخی موارد استثنا اعمال می شود ، بنابراین قبل از خرید مطمئن شوید که با آن راحت هستید.

دنبال کنید EngadgetDeals در توییتر برای آخرین معاملات فناوری و مشاوره خرید.منبع اصلی

ترجمه از تک باز

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول