جنسیس رکورد بیشترین هواپیماهای بدون سرنشین در آسمان را شکست


هواپیماهای بدون سرنشین نشان می دهد به سرعت در حال تبدیل شدن به ابزار انتخابی برای افراد و شرکتهایی است که می خواهند توجه شما را به خود جلب کنند ، و جنسیس این را خیلی خوب می داند. مارک اتومبیل متعلق به هیوندای با شکستن رکورد جهانی گینس برای بیشترین وسایل نقلیه هوایی بدون سرنشین موجود در هوا ، با استفاده از 3،281 پهپاد برای نشان دادن آرم خود و تبلیغات دیگر از طریق شانگهای در ورودی خود ، وارد [ورود] خود به چین شد. 29 مارس.

این پیشرفت قابل توجهی نسبت به رکورددار قبلی ، شنژن دامودا فناوری کنترل هوشمند است. این شرکت "فقط" 3،051 هواپیمای بدون سرنشین را در سپتامبر سال 2020 به پرواز درآورد. این ، به نوبه خود ، رکورد ثبت شده توسط عملکرد 2200 پهپادی در روسیه را چند روز قبل شکست. اینتل ، که شهرت در نمایش های نور هواپیماهای بدون سرنشین دارد ، آخرین بار ادعا کرد که با 2066 هواپیمای بدون سرنشین در جولای 2018 بر فراز فولاسم ، کالیفرنیا پرواز می کند.

این قبیل ویژگی ها معمولاً به نرم افزار رقص و تصویر بستگی دارد که به پهپادها می گوید برخی از هواپیماها را تشکیل می دهند در هنگام هماهنگی ازدحام به منظور جلوگیری از برخورد ، شکل می گیرد.

البته این یک فعالیت تبلیغاتی است و تعجب آور نخواهد بود اگر مدت طولانی باشد که شرکت دیگری راهی برای تکمیل جنسیس پیدا کند. این نشان می دهد که فقط چند سال پیش نمایش های هواپیماهای بدون سرنشین پیشرفت کرده است و به راحتی می تواند رقابت بین شرکت های مصمم به استفاده از اسراف رباتیک را تقویت کند.

i

این محتوا به دلیل تنظیمات حریم خصوصی شما در دسترس نیست. تنظیمات خود را به روز کنید <a data-ylk = "sec: red-bar؛ subsec: privacy؛ slk: این محتوا به دلیل تنظیمات حریم خصوصی شما در دسترس نیست. برای دیدن آن تنظیمات خود را اینجا را به روز کنید.؛ elm: پیوند ؛ itc: 0 "href =" https://engadget.mydashboard.oath.com "style =" color: inherit "target =" _ blank "rel =" noopener noreferrer "class =" Bgc (t) C (engadgetPurple) ! Op (0.75) Td (n) Op (1): h "data-reactroot =" "> اینجا برای دیدن آن.منبع اصلی

ترجمه از تک باز

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول