هنوز نمی توانید OnePlus 9 Pro پایه را خریداری کنید


اکنون برای خرید پایه $ 969 OnePlus 9 Pro خرید نکنید – احتمالاً آن را پیدا نخواهید کرد. Android Police یادداشت را نشان می دهد كه OnePlus با وجود تاریخ راه اندازی 2 آوریل ، هنوز نسخه ورودی را با 8 گیگابایت رم و 128 گیگابایت حافظه داخلی نمی فروشد. اشخاص ثالثی مانند آمازون ، Best Buy ، B&H و T-Mobile نیز گزینه کم هزینه ای را ارائه نمی دهند. اگر 9 Pro را به موقع بخواهید ، مجبورید 1069 دلار با قیمت 12 GB / 256 GB بپردازید – حق بیمه زیادی نیست ، اما احتمالاً بیش از آن است که می خواستید پرداخت کنید.

یک نماینده گفت که OnePlus هنوز قصد فروش دارد. مدل پایه ، اما یک بازه زمانی ارائه نمی دهد. همچنین مشخص نبود که چرا وان پلاس علی رغم اینکه نسخه پیشرفته آن به راحتی در دسترس است ، انتشار آن را به تعویق انداخت.

این کاملاً تعجب آور نیست. کمبود تراشه بسیار رایج است و توقف فروش یک مدل ممکن است به OnePlus کمک کند تا عرضه را مطابق با تقاضا حفظ کند. اگر اینگونه باشد ، می توانید مدتی منتظر بمانید. اگر مایلید چند معامله به نام قیمت پایین تر و رضایت کوتاه مدت انجام دهید ، ممکن است بخواهید OnePlus 9 معمولی را در نظر بگیرید.منبع اصلی

ترجمه از تک باز

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول