با این مجموعه طبل مجازی 170 دلاری یاد بگیرید که از خانه خانه خود را بنوازید


این محتوا توسط حامی مالی ما امکان پذیر شده است.

طبل ها ابزاری سرگرم کننده و همه کاره هستند که به راحتی قابل انتخاب هستند و نواختن آنها راضی کننده است ، اما با صدای بلند و بزرگی نیز سازگار است. آنها فضای بیشتری نسبت به میز یا کمد را اشغال می کنند و حتی اگر فضای کف مشکلی ایجاد نکند ، باز هم باید نگران بیدار شدن همسایگان یا کر شدن هم اتاقی های خود باشید. اما این فقط تجارت موسیقی است – شما نمی توانید بدون فداکاری درامر شوید ، درست است؟

با ، دیگر چنین نیست. با قیمت 170 دلار ، این کیت عالی با دو سنسور و سنسور پا ارائه می شود که به شما کمک می کند با ایجاد حداقل سر و صدا اصول این ساز را بیاموزید.

نحوه کار در اینجا است: به راحتی از طریق بلوتوث طبل ها را به تلفن ، رایانه لوحی یا تلویزیون خود متصل کنید سپس روی هر سطحی که می خواهید طبل بزنید. این برنامه صداهای مناسبی را ایجاد می کند که یک مجموعه واقعی را تقلید می کند. می خواهید همه چیز را به سطح بعدی برسانید؟ PocketDrum بازی های داخلی برای کمک به شما در مهارت های خاص در اختیار شما قرار داده است و حتی می توانید از سنسور پا برای یادگیری تکنیک های ضربه درام استفاده کنید. حالت های غوطه وری نوید می دهد که شما می توانید "درامز آمدن را ظرف چند ساعت یاد بگیرید".

البته ، PocketDrum جایگزینی برای طبل های واقعی نیست و هیچ کس نباید فکر کند که اینگونه است. شما هرگز قادر نخواهید بود بدون تمرین عملی همه تفاوت های ظریف یک کیت مناسب را بیاموزید. اما شما کاملاً می توانید حافظه عضلانی را که با تکنیک هایی مانند پارادایل ها ، پرش های رول و نت های شبح همراه است ، یاد بگیرید. در حقیقت ، این یک روش عالی برای ورود به طبل زدن به عنوان یک مبتدی است: شما می توانید بسیاری از اصول را بدون سرمایه گذاری در معامله واقعی یاد بگیرید – و هنگامی که یک مجموعه طبل فیزیکی خریداری کنید ،

اگر می خواهید بدون هشدار دادن به کل محله ، به بازدیدهایی مانند "In the Air Tonight" یا "Smells Like Teen Spirit" سر بزنید ، می توانید یا 14 درصد تخفیف بگیرید. [19659003] قیمت ها قابل تغییر است.

Engadget در حال همکاری با است تا جدیدترین هدفون ها ، اسباب بازی ها ، اسباب بازی های فنی و آموزشها را به شما پیشنهاد دهد. این پست به معنای تایید تحریریه نیست و ما بخشی از کل فروش را بدست می آوریم. اگر در مورد محصولاتی که در اینجا می بینید یا خریدهای قبلی س questionsالی دارید ، لطفاً با پشتیبانی StackSocial در اینجا تماس بگیرید.منبع اصلی

ترجمه از تک باز

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول