در اولین گزارش شفافیت Pornhub نحوه پرداختن به محتوای غیرقانونی توضیح داده شده است


Pornhub یک تن از مطالب را حذف کرد و تغییرات عمده ای را در دسامبر گذشته تجربه کرد ، زیرا نیویورک تایمز گزارش داد که اجرای سیاست های ملایم اجازه می دهد تا از فیلم های تجاوز به عنف و کودکان سوoneاستفاده کند. اکنون ، این وب سایت اولین گزارش شفافیت خود را منتشر کرده است که روشهای تعدیل آن و گزارشاتی را که از ژانویه 2020 تا دسامبر 2020 دریافت کرده است ، روشن می کند. ظاهرا ، Pornhub 653،465 محتوای که دستورالعمل های آن را نقض می کرد حذف کرد. این فیلم ها شامل فیلم هایی هستند که یک خردسال و هر چیز غیر توافقی را به تصویر می کشد ، مانند پورنوگرافی انتقام جویی و تلاش های احمقانه. همچنین فیلم های حاوی آسیب حیوانات ، خشونت و مایعات ممنوع بدن را حذف کرد.

وب سایت همچنین نحوه برخورد با مواد آزار جنسی کودکان (CSAM) را توضیح داده است. Pornhub CSAM را در وب سایت خود از طریق تلاش برای تعدیل و گزارش های ارائه شده توسط مرکز ملی کودکان مفقود و استثمار شده شناسایی می کند. این مرکز در مجموع بیش از 13000 CSAM بالقوه در سال گذشته ارائه داده است ، که 4171 گزارش منحصر به فرد و سایر موارد تکراری است.

در مورد نحوه تعدیل محتوا قبل از انتشار ، پورنهاب گفت که از چندین فناوری تشخیص استفاده می کند. در سال 2020 ، همه فیلم های بارگذاری شده قبلی را علیه CSAI Match YouTube ، فناوری انحصاری این پلت فرم ویدیویی برای شناسایی تصاویر سو sexual استفاده جنسی کودکان ، اسکن کرد. همچنین همه عکس های ارسالی قبلاً را در برابر PhotoDNA مایکروسافت ، که به همین منظور طراحی شده بود ، اسکن کرد. Pornhub به استفاده از هر دو فناوری برای اسکن همه فیلم های ارسالی به سیستم عامل خود ادامه خواهد داد. علاوه بر این ، وب سایت با استفاده از API ایمنی محتوای Google ، نرم افزار اثر انگشت سایبری MediaWise (برای اسکن تمام بارگذاری های جدید کاربر در برابر محتوای توهین آمیز قبلاً مشخص شده) و Safeguard ، فناوری تشخیص تصویر اختصاصی خود برای مقابله با CSAM و فیلم های غیرموافقت است. در ماه فوریه ، این شرکت همچنین اعلام کرد که از یک شرکت شخص ثالث برای تأیید هویت سازندگان استفاده می کند. این تصمیم گرفت که به پایان بارگذاریهای تأیید نشده پایان داده و بارگیریها را به دنبال مقاله NYT و اندکی بعد از قطع پرداختهای Mastercard و Visa به Pornhub ، ممنوع کند. ویزا شروع به پذیرش پرداخت برای برخی از سایتهای بزرگسالان MindGeek (شرکت مادر Pornhub) با فیلمهایی با تولید حرفه ای دوباره در حوالی Christmastime کرد ، اما خود Pornhub همچنان ممنوع بود.منبع اصلی

ترجمه از تک باز

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول