اولین مرحله مقدماتی Extreme E با خروج تیم نیکو روزبرگ به پایان می رسد


Extreme E – سری مسابقات اتومبیلرانی آفرود که توسط بنیانگذار فرمول E الخاندرو آگاگ آغاز شده است – اولین مسابقه خود را در آخر هفته مسابقه در عربستان آغاز کرده است ، با 9 تیم راننده زن و مرد جفت شده در SUV برقی ادیسه 21 . اولین جلسه مقدماتی آن به تازگی به پایان رسید ، و چندین لحظه هیجان انگیز در حالی بود که رانندگان برای ماندن در مسیر 18 کیلومتری و تعیین زمان ، تلاش کردند تا جلسه بیش از سه ساعت و نیم طول بکشد.

As Motorsport.com ] یادداشت ها ، یوهان کریستوفرسون و مولی تیلور موفق به قرار دادن P1 شدند و یک دور تمیز را در هر دو مرحله برای وسیله نقلیه مورد حمایت قهرمان سابق F1 ، Nico Rosberg انجام دادند. تیم X44 توسط لوئیز همیلتون قهرمان فعلی F1 در جایگاه دوم قرار گرفت ، کریستین گوتیرز نیمه دوم را بعد از اینکه سباستین لوب قهرمان رالی جهانی در اوایل دوره مسابقه فرار کرد ، به سرعت انجام داد. Abt Cupra و Veloce Racing هر دو پس از تصادف با برخی از واژگونی های ترسناک ، DNF را به دست آوردند ، اما رانندگان ایمن بودند و هر دو تیم به کار خود ادامه می دهند.

جلسه مقدماتی دوم هنوز آغاز نشده است و حدود ساعت 6 صبح به وقت ET آغاز می شود ، در حالی که تیم ها بر اساس زمان ترکیبی دو دور اول خود برای افزایش یا پایین آمدن با یکدیگر رقابت می کنند. جایگاه های انتخابی – و همچنین رأی گیری GridPlay توسط هواداران – مسیر هر تیم را به فینال Desert X Prix Final در روز یکشنبه تعیین می کند ، جایی که سه تیم برای تعیین برنده مسابقه آن را چرخ به چرخ می کنند.

Desert X Prix Finals Day دارای یک سری مسابقات اتومبیلرانی است.

تیم ها بر اساس کل زمان ترکیبی دو مسابقه انتخابی هر تیم در مکان 1 تا 9 قرار می گیرند.

سه تیم برتر شرکت می کنند به نیمه نهایی ، جایی که دو نفر برتر برتر ادعا می کنند در فینال Desert X Prix جایگاه خود را دارند.

سه تیم میانی (چهارم ، پنجم ، ششم) به مسابقه دیوانه می روند – جایی که فقط بهترین بازیکن برتر به صحرا صعود می کند X Prix Final.

سه تیم پایین (هفتم ، هشتم و نهم) به سمت Shoot Out حرکت می کنند.

Extreme E در ایالات متحده از Fox Sports و همچنین Sky Sports ، BBC و BT Sport در حال پخش است. بریتانیا. این مجموعه همچنین برای مشاهده در YouTube ، Facebook ، Twitter و Twitch در دسترس است زیرا این مجموعه سعی دارد از هدف ادعایی خود برای جلب توجه به چالش های زیست محیطی حمایت كند. برنامه مسابقه نهایی قرار است از ساعت 5 صبح ET صبح یکشنبه آغاز شود.منبع اصلی

ترجمه از تک باز

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول