ILM توضیح می دهد که چگونه از Stagecraft 2.0 برای فصل دوم "The Mandalorian" استفاده کرده است


بیش از اینکه یکی از بهترین موارد اضافه شده به جهان جنگ ستارگان در حافظه اخیر باشد ، فصل اول از ماندالوری به دلیل معرفی یک روش فیلم سازی کاملا جدید به نام قابل توجه بود ] StageCraft . Industrial Light and Magic با کمک Epic Games و NVIDIA مجموعه ای از ابزارها را برای ایجاد مجموعه های دیجیتالی ساخت. در قلب StageCraft چیزی است که به "حجم" معروف است. این یک مجموعه فیزیکی است که توسط نمایشگرهای عظیم LED احاطه شده است. و در ویدئوی جدیدی از پشت صحنه ، استودیوی جلوه های تصویری جزئیات پیشرفت های انجام شده در این فناوری را همزمان با فصل دوم The Mandalorian ارائه داده است.

i

این محتوا به دلیل تنظیمات حریم خصوصی شما در دسترس نیست. تنظیمات خود را به روز کنید <a data-ylk = "sec: red-bar؛ subsec: privacy؛ slk: این محتوا به دلیل تنظیمات حریم خصوصی شما در دسترس نیست. برای دیدن آن تنظیمات خود را اینجا را به روز کنید. پیوند ؛ itc: 0 "href =" https://engadget.mydashboard.oath.com "style =" color: inherit "target =" _ blank "rel =" noopener noreferrer "class =" Bgc (t) C (engadgetPurple) ! Op (0.75) Td (n) Op (1): h "data-reactroot =" "> اینجا برای دیدن آن.

برای شروع ، آنها مرحله LED را حتی بزرگتر کردند. اما فراتر از آن می رود. Jon Favreau ، مجری برنامه های این مجموعه گفت: "در فصل دوم ، ILM نرم افزاری را تولید كرد كه مخصوص این فن آوری و سخت افزارهای موجود بود." یکی از این پیشرفت ها Helios است ، موتور رندر داخلی ILM که برای تأمین انرژی میزان صدا ساخته شده است. با فصل دو ، این ابزار به تیم تولید امکان کنترل بیشتر مجموعه را داد و به آنها اجازه داد تا براساس آنچه از طریق دوربین مشاهده کردند ، آن را جبران کنند. ریچارد بلوف ، ناظر جلوه های بصری گفت: اگر نمایش را دیده باشید ، می دانید این کجا می رود. هلیوس به ایجاد فضای مناسب برای یكی از صحنه های برجسته در "جدی" كمك كرد. در این ویدئو ، ILM می گوید این فناوری به خدمه اجازه داده است روزانه 30 تا 50 درصد صفحات بیشتر از آنچه قبلاً انجام می دادند را پوشش دهند. علاوه بر این ، ILM می گوید که به طور مداوم روی بهبود فناوری کار می کند. و انتظار می رود بسیاری از این پیشرفت ها تأثیر مهمی بر نحوه نمایش فیلم ها و فیلم ها در آینده داشته باشند.منبع اصلی

ترجمه از تک باز

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول