صبح بعد – Engadget


اول آوریل یک روز مشکل است برای هر نوع اعلام جدی ، بنابراین وقتی کاسیو اعلام کرد که Google Wear OS را به G-Shock نمادین متصل می کند ، ما کاملاً بدبین بودیم. با این حال ، این یک شوخی نیست – GSW-H1000 بخشی از مجموعه ناهموار G-Squad Pro کاسیو است که دارای ویژگی های ورزشی زیادی است.

 Casio G-Shock GSW-H1000

Casio

همچنین از آنجایی که ساخت بسیار جنجالی آن با پشتوانه تیتانیوم ، مقاومت در برابر ضربه و مقاومت در برابر آب تا 200 متر است ، از حسگرهای زیادی برخوردار است و اولین ساعت G-Shock با صفحه LCD رنگی است. یک نکته منفی بزرگ عمر باتری 1.5 روزه با نمایشگر رنگی است ، هرچند که در "حالت چند ساعت" به یک ماه می رسد. GSW-H1000 ، واقعی و شوخی آور نیست ، در اواسط ماه مه با سه رنگ برای انتخاب (قرمز ، سیاه و آبی) 700 دلار ارسال می شود.

– Richard Lawler

سایر اقلام مغناطیسی شامل نصب کنید تا در سالن بدن سازی و یک باتری 2500 میلی آمپری استفاده کنید.

 Belkin

Belkin

حالا که آیفون ها آهن ربا دارند ، با آنها چه کاری می توانید انجام دهید؟ از نظر بلکین ، ظاهراً جواب یک آیفون روباتیک است که باعث می شود هنگام حرکت به تلفن ، چهره شما نگاه شود. گفته شد ، ویژگی ردیابی چهره فقط با برنامه Belkin کار می کند – شما نمی توانید از کوه با Zoom یا FaceTime استفاده کنید و همچنین انتظار داشته باشید که شما را دنبال کند.

اگر این محدودیت شما را آزار نمی دهد ، توجه داشته باشید که دستگاه 65 دلاری همچنین با موارد رسمی MagSafe و پیوند به شبکه های اجتماعی سازگار است.
ادامه مطلب را بخوانید.

همه چیز قدیمی دوباره جدید است.

گزارش می دهد که آمازون ایده این ایده را بررسی کرده است افتتاح فروشگاه های تخفیف یا فروش لوازم الکترونیکی و لوازم خانگی فروخته نشده با تخفیف های شدید. یکی از منابع بلومبرگ گفت: "این روشی است برای اینکه بتوانید انبارها را تمیز کنید و از موجودی کالا عبور کنید بدون اینکه آن را تخریب کنید." گفته می شود که آمازون اکنون به دلیل تأثیر همه گیر در خرده فروشی آجر و ملات ، این ایده را کنار گذاشته است ، به علاوه فقط زنجیره را راه اندازی کرده و می خواست روی آن تمرکز کند.
ادامه مطالعه. [19659006] و همچنین "Yasuke" و "Run"

 Yasuke

Netflix

با شروع ماه جدید ، لیست طولانی محتوای تازه برای بررسی در Netflix ارائه می شود. پیشروترین نسخه اصلی این شرکت در این ماه Shadow and Bone است كه مجموعه پرفروش ترین رمان های فانتزی لی باردوگو را اقتباس می كند. نمایش توسط Eric Heisserer از Arrival و Bird Box مشهور شد و تولید شد و پخش آن از 23 آوریل آغاز می شود. هفته آینده ، بینندگان می توانند بین یک مستند ادای احترام دالی پارتون و Thunder Force ، یک فیلم ابرقهرمانی جدید با بازی ملیسا مک کارتی و اکتاویا اسپنسر یکی انتخاب کنند.

سرانجام ، در 30 آوریل ، فیل لرد و کریستوفر میلر پیگیری می کنند فیلم موفق آنها مرد عنکبوتی: به سوی مرد عنکبوتی با یک ویژگی انیمیشن دیگر ، میچل ها و ماشین آلات .
ادامه مطلب.

] فناوری مجموعه مجازی همچنان در حال تکامل است.

 ILM

ILM

در یک ویدیوی جدید از پشت صحنه ، استودیوی جلوه های بصری Industrial Light & Magic جزئیات پیشرفت های ایجاد شده در این فناوری را همزمان با فصل دو ارائه می دهد از ماندالوریان .

برای شروع ، مرحله LED Stagecraft را حتی بزرگتر کرد و مدیران صحنه های عملی را به شکل های جدید گسترش دادند. Jon Favreau ، مجری برنامه های این مجموعه گفت: "در فصل دوم ، ILM نرم افزاری را تولید كرد كه مخصوص این فن آوری و سخت افزارهای موجود بود." یکی از این پیشرفت ها Helios است ، موتور رندر داخلی ILM که برای تأمین نیرو تولید می شود.

با شروع فصل دو ، این ابزار به تیم تولید امکان کنترل بیشتر مجموعه را می دهد و آنها را قادر می سازد موارد مجازی را بر اساس پرواز دستکاری کنند. در آنچه در دوربین می بینند. این صحنه های به یادماندنی از فصل گذشته را ایجاد کرد که جلوه های دود و آب جدیدی را اضافه کرد که قبلاً امکان پذیر نبودند.
ادامه مطلب را بخوانید.

اما صبر کنید ، موارد دیگر …

] ]

] 19659005]



منبع اصلی

ترجمه از تک باز

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول