PlatinumGames در حال ساخت یک شوخی با اول آوریل است که به یک بازی واقعی تبدیل شده است


چگونه یک شوخی روز اول آوریل را که قلب طرفداران بازی در مدرسه قدیمی را در سراسر جهان شکست ، پیگیری می کنید؟ اگر شما یک توسعه دهنده افسانه ای PlatinumGames هستید ، جواب این است که این شوخی را به واقعیت تبدیل کنید. دقیقاً یک سال پس از اذیت کردن Sol Cresta ، استودیو اعلام کرد بازی اکنون در حال توسعه است و قصد دارد اواخر امسال را روی Nintendo Switch ، PlayStation 4 و PC (از طریق Polygon .

i

این محتوا به دلیل تنظیمات حریم خصوصی شما در دسترس نیست. تنظیمات خود را به روز کنید <a data-ylk = "sec: red-bar؛ subsec: privacy؛ slk: این محتوا به دلیل تنظیمات حریم خصوصی شما در دسترس نیست. برای دیدن آن تنظیمات خود را اینجا را به روز کنید. پیوند ؛ itc: 0 "href =" https://engadget.mydashboard.oath.com "style =" color: inherit "target =" _ blank "rel =" noopener noreferrer "class =" Bgc (t) C (engadgetPurple) ! Op (0.75) Td (n) Op (1): h "data-reactroot =" "> اینجا برای دیدن آن.

این بازی به چندین دهه فیلمبرداری سری Cresta ادامه خواهد داد. اولین عنوان این فرانچایز کاملاً در سال 1980 منتشر شد و چندین دنباله در طول سال ها ایجاد کرده است. شما می توانید دو مورد از آنها را Moon Cresta و Terra Cresta ، را از طریق مجموعه Arcade Archives در PlayStation 4 بازی کنید. مبادا هنوز فکر کنید این برخی است شوخی بی رحمانه از طرف پلاتین ، Hamster Corp. ، شرکتی که به آن کمک می کند تا عنوان خود را توسعه دهد ، ماه گذشته برای یک مارک تجاری ثبت نام کرد. در Gematsu ، یك مرجع نظارتی كره جنوبی اخیراً بازی را نیز ارزیابی كرده است.

اعلامیه امروز آخرین نقطه عطف در تبلیغات جاری است كه PlatinumGames Platinum 4 را لقب گرفته است [ افشاگری های قبلی شامل بازسازی Wonderful 101 و یک آی پی اصلی جدید با رمز رمز Project GG بود. این استودیو اکنون اعلامیه دیگری را برای اواخر سال تحریک می کند.منبع اصلی

ترجمه از تک باز

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول