کنسول قابل حمل Analogue Pocket ، این بار تا اکتبر دوباره به تأخیر افتاد


The Analogue Pocket ، یک کنسول قابل حمل یکپارچهسازی با سیستمعامل 199 دلاری که می تواند بازی های Game Boy ، Game Gear ، Neo Geo Pocket Color و Atari Lynx را از کارتریج های اصلی خود انجام دهد ، دوباره به تأخیر افتاده است. در ابتدا قرار بود در سال 2020 اکران شود ، اما سپس و اکنون ، چالش های زنجیره تامین ، شرکت کوچک را مجبور به عقب راندن برنامه های خود کرده است.

i

این محتوا به دلیل حریم خصوصی شما در دسترس نیست اولویت ها. تنظیمات خود را به روز کنید <a data-ylk = "sec: red-bar؛ subsec: privacy؛ slk: این محتوا به دلیل تنظیمات حریم خصوصی شما در دسترس نیست. برای دیدن آن ، تنظیمات خود را اینجا را به روز کنید.؛ elm: پیوند ؛ itc: 0 "href =" https://engadget.mydashboard.oath.com "style =" color: inherit "target =" _ blank "rel =" noopener noreferrer "class =" Bgc (t) C (engadgetPurple) ! Op (0.75) Td (n) Op (1): h "data-reactroot =" "> اینجا برای دیدن آن.

Analogue بازپرداخت کامل را به هر کسی که قبلاً سیستم را سفارش داده و یا از قبل سفارش داده است ارائه می دهد با فرض اینکه سیستم در آن زمان آزاد شود ، مایل نیست تا اکتبر صبر کنید. طبق پست وبلاگ این شرکت ، "کمبود ناگهانی و شدید اجزای الکتریکی و همچنین مشکلات لجستیکی منجر به تأثیر دومینو چالش ها برای تقریباً همه افراد در صنعت شده است. به طور جداگانه ، در توییتر خود نوشت که سیستم Super Nt در ماه آوریل مجدداً دوباره پر خواهد شد و پس از مدت کوتاهی Mega SG و DAC دوباره پر خواهد شد. 2021 هنوز هم می تواند سال خوبی برای کنسول های جایگزین باشد ، – تا زمانی که کمبود تراشه در جهان تداخل نداشته باشد.منبع اصلی

ترجمه از تک باز

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول