محصولات جدید بلکین سازگار با MagSafe شامل پایه آیفون با قابلیت ردیابی چهره است


Belkin دسته لوازم جانبی مغناطیسی را برای آیفون 12 راه اندازی كرده است و جالب ترین مورد در این مجموعه نصب تلفن با قابلیت ردیابی صورت است. این Mount همراه با یک برنامه همراه است که می تواند چهره شما را تشخیص داده و دستگاه را کنترل کند ، بنابراین می تواند حرکات شما را هنگام عکاسی دنبال کند. این دوربین دارای 360 درجه پوشش چرخشی کامل است و می تواند از iPhone 12 در هر دو جهت افقی و عمودی پشتیبانی کند و باعث ایجاد عکس های بسیار متنوعی می شود.

گفته شد ، ویژگی ردیابی چهره فقط با برنامه Belkin کار می کند – شما نمی توانید از Mount با Zoom یا FaceTime استفاده کنید و انتظار داشته باشید که آن را نیز در اطراف شما دنبال کند. اگر این محدودیت شما را آزار نمی دهد ، توجه داشته باشید که این دستگاه با موارد رسمی MagSafe و پیوند به شبکه های اجتماعی مانند فیس بوک ، اینستاگرام ، TikTok و YouTube نیز سازگار است. هنوز در دسترس نیست ، اما با بیرون آمدن شما 65 دلار پس می کشد.

این شرکت همچنین یک پایه تلفن تناسب اندام را راه اندازی کرده است که می تواند تلفن شما را به سطوح مغناطیسی روی تجهیزات بدنسازی داخل سالن یا دسته دوچرخه ها / تردمیل ها با بند موجود متصل کند. همچنین به لطف اتصال توپی در داخل پایه ، قابلیت چرخش 360 درجه را دارد که به شما امکان می دهد تلفن خود را در هر زاویه تنظیم کنید. قیمت پایه کوه تناسب اندام با در دسترس قرار گرفتن 35 دلار است.

علاوه بر این ، Belkin یک پاوربانک قابل حمل 2500 میلی آمپری ارائه داده است که به صورت مغناطیسی با 50 دلار و یک پد شارژ بی سیم بزرگتر به پشت تلفن متصل می شود که دو برابر 10K است بانک 70 دلار سرانجام ، لیست لوازم جانبی جدید شامل یک پد شارژ قابل حمل مشابه شارژر رسمی MagSafe و یک پایه شارژ بی سیم 7.5W است. این غرفه با بیرون آمدن 35 دلار خرده فروشی می شود در حالی که پد شارژ با قیمت 30 دلار از قبل برای خرید در دسترس است.منبع اصلی

ترجمه از تک باز

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول