اکنون توییتر به شما امکان می دهد برچسب ها و GIF ها را به ناوگان اضافه کنید


Twitter ناوگان را با قابلیت تزئین آنها با برچسب های سرگرم کننده بدون نیاز به استفاده از برنامه دیگری به روز کرده است. در حالی که عدم وجود این ویژگی باعث ناپایداری ناوگان نشده است ، اما به کاربران راهی می دهد تا شخصیت خود را به پست های خود اضافه کنند. در اطلاعیه ای که توسط حساب پشتیبانی وب سایت توئیت شده بود ، اعلام شد که کاربران اکنون می توانند GIF و Twemojis – این اصطلاح شبکه اجتماعی برای ایموجی های آن است – به ناوگان خود اضافه کنند.

تمام کارهایی که کاربران باید انجام دهند این است که هنگام ارسال ناوگان ، بر روی نماد لبخند در کنار نماد متن ضربه بزنند تا تمام برچسب های متحرک و شکلک پیشنهادی توییتر را ارائه دهند. همچنین اگر چیز خاصی را در ذهن دارند ، کاربران می توانند با استفاده از نوار جستجو در بالای رابط ، به دنبال گرافیک باشند. از آنجا که توانایی سیلی زدن برچسب ها به محتوای زودگذر از مدت ها پیش در Snapchat و Instagram و Facebook Stories یکی از ویژگی های آن بوده است ، ممکن است برخی از افراد بدبین را متقاعد کند که اگر از این ویژگی لذت می برند ، سعی کنند توییتر را امتحان کنند. هم در Android و هم در iOS موجود باشد. با این حال ، ممکن است هنوز برای همه از دسترس خارج نشده باشد: ما هنوز گزینه افزودن برچسب در حساب خود را نمی بینیم ، بنابراین وب سایت ممکن است در وسط پخش آن برای همه کاربران خود باشد.

i

این محتوا به دلیل تنظیمات حریم خصوصی شما در دسترس نیست. تنظیمات خود را به روز کنید <a data-ylk = "sec: red-bar؛ subsec: privacy؛ slk: این محتوا به دلیل تنظیمات حریم خصوصی شما در دسترس نیست. برای دیدن آن تنظیمات خود را اینجا را به روز کنید.؛ elm: پیوند ؛ itc: 0 "href =" https://engadget.mydashboard.oath.com "style =" color: inherit "target =" _ blank "rel =" noopener noreferrer "class =" Bgc (t) C (engadgetPurple) ! Op (0.75) Td (n) Op (1): h "data-reactroot =" "> اینجا برای دیدن آن.منبع اصلی

ترجمه از تک باز

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول