Wisk اواخر امسال تست اجرای تاکسی هوایی خود را آغاز می کند


سه سال است که ما از اولین نگاه خود را به کورا ، یک هواپیمای برقی و فرود عمودی برقی داریم که لری پیج ، بنیانگذار Google را از جمله پشتیبانان خود می داند. سال گذشته ، ویسک ، شرکت پشت کورا ، تفاهم نامه ای را با نیوزیلند اعلام کرد تا به سمت آزمایش های مسافر حرکت کند اما زمان وقوع آن را اعلام نکرد.

اکنون Wisk اعلام کرده است که از طریق برنامه آزمایشی ادغام فضای هوایی نیوزیلند در حال پیشرفت است و انتظار می رود اجرای آن در اواخر امسال آغاز شود. Wisk به FlightGlobal می گوید كه مرحله "پیاده سازی" در ابتدا پروازهای مسافری را شامل نمی شود ، در عوض بر جمع آوری داده ها متمركز شده است تا هواپیماهای بدون سرنشین مانند Cora را كه به سه كامپیوتر پرواز برای انجام خلبانی متكی است ، یكپارچه كند. سیستمهای فضای هوایی.

گری گیسین ، مدیر عامل Wisk ، در بیانیه ای گفت كه نیوزیلند "به دلیل" فضای هوای نسبتاً نامشخص و فرهنگ نوین تصویب زودهنگام "و همچنین انعطاف پذیری ،" به عنوان یكی از رهبران آزمایشات ادغام مستقل UAM "قرار گرفته است. برای هواپیماهای خلبان از راه دور. برنامه ریزی برای پروازهای مسافری در کانتربری که سال گذشته اعلام شد همچنان ادامه دارد ، اما هنوز تاریخی برای زمان شروع آنها وجود ندارد.

i

این محتوا به دلیل تنظیمات حریم خصوصی شما در دسترس نیست. تنظیمات خود را به روز کنید <a data-ylk = "sec: red-bar؛ subsec: privacy؛ slk: این محتوا به دلیل تنظیمات حریم خصوصی شما در دسترس نیست. برای دیدن آن تنظیمات خود را اینجا را به روز کنید.؛ elm: پیوند ؛ itc: 0 "href =" https://engadget.mydashboard.oath.com "style =" color: inherit "target =" _ blank "rel =" noopener noreferrer "class =" Bgc (t) C (engadgetPurple) ! Op (0.75) Td (n) Op (1): h "data-reactroot =" "> اینجا برای دیدن آن.منبع اصلی

ترجمه از تک باز

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول