مشتریان تسلا می گویند هزینه ماشین هایشان دو برابر شده است


یافتن 10 دلار شارژ اضافی از مواد غذایی برای عصبانیت بیشتر مردم کافی است ، اما اگر دو بار برای یک اتومبیل 56،000 دلاری هزینه کنید ، چه می کنید؟ بر اساس گزارشی از CNBC و ارسال در توییتر ، خریداران تسلا گزارش کرده اند که برای خریدهای اخیر دو بار در خودروها شارژ شده اند و در تماس با این شرکت و پس گرفتن پول خود با مشکل روبرو شده اند. و انجمن باشگاه تسلا موتورز .

یکی از اولین خریدارانی که در این انجمن پست ارسال کرد ، کریستوفر لی بود که جزئیات آنچه را که در یک ویدیوی YouTube رخ داده بود توضیح داد (زیر) وی پس از ثبت سفارش ، شوکه شد و دریافت که تسلا بدون هیچ گونه اجازه و اخطاری ، فقط برای یک دستگاه تسلا مدل Y ، و نه فقط یک مورد ، 56579 دلار از حساب وی انتقال داده است. وی سپس در یافتن شخصی از تسلا برای مقابله با مشکل دچار مشکل شد و مجبور شد به مرکز خدمات محلی خود برود ، که در نهایت به او ایمیل تماس داد.

همین اتفاق برای خریدار تام اسلاتر افتاد ، كه 53000 دلار بیشتر از او متهم شد و تجربه خود را در توییتر اعلام كرد. او بلافاصله با تسلا تماس گرفت و سرانجام با ماشین به فروشگاه بوربانک ، کالیفرنیا رفت. وی به CNBC گفت: "آنها به من گفتند كه با بانك من تماس بگیرم و بانك من شارژ خود را معكوس كند. این قابل قبول نبود. وقتی بیش از 50،000 دلار بدهی گرفتی و به مشتری گفتی كه خودش آن را حل كند؟ من همچنان فشار می آوردم." مشتری دیگر ، کلارک پیترسون ، همین مشکل را با 71000 دلار مدل Y گزارش کرد.

تا دیروز ، مشتریانی که در گزارش CNBC ذکر شده اند هنوز بازپرداخت خود را دریافت نکرده اند و همه از تحویل کالا خودداری کرده اند تا مشکل حل شده است پترسون گفت: "این خطای اپراتور نبود." "و برای شرکتی که مهارت فن آوری زیادی دارد ، چنین اتفاقی برای چندین نفر واقعاً سوالاتی را ایجاد می کند." Engadget برای اظهار نظر تماس گرفته است.منبع اصلی

ترجمه از تک باز

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول