فروش ذخیره سازی یک روزه آمازون شامل صرفه جویی زیادی در کارت microSD 1TB SanDisk است


کلیه محصولات توصیه شده توسط Engadget توسط تیم تحریریه ما ، مستقل از شرکت مادر ما ، انتخاب می شوند. برخی از داستان های ما شامل پیوندهای وابسته است. اگر از طریق یکی از این پیوندها چیزی خریداری کنید ، ممکن است کمیسیون شرکت وابسته به دست آوریم.

اگر می خواهید فضای ذخیره سازی را در تلفن هوشمند ، سوییچ یا دستگاه دیگر خود تقویت کنید ، آمازون تخفیف های شدیدی در کارت های microSD با بالاترین ظرفیت SanDisk به شما ارائه می دهد بخشی از معاملات روز آن . با صرفه جویی 90 درصدی ، می توانید فضای ذخیره سازی خود را با ترابایت بزرگ با قیمت فقط 140 دلار به جای 230 دلار افزایش دهید به نظر می رسد بهترین معامله کارت 512 گیگابایتی است که فقط 56 دلار قیمت دارد و از 100 دلار هم پایین تر است – فوراً یک حافظه ذخیره سازی بسیار بزرگ و نسبتاً ارزان به دستگاه شما می دهد. کارت MicroSD SanDisk 512 GB در آمازون – 56 دلار خرید کارت MicroSD 400 GB SanDisk در آمازون – 39 $ (19659006) این کارت ها به لطف فن آوری مناسب SanDisk ، عملکردی درجه یک برای رده خود (UHS-1) با سرعت حداکثر 120 مگابیت بر ثانیه ارائه می دهند . این همان سرعتی است که می توانید بدون هزینه کردن دور ، خیلی بیشتر کارت UHS-II MicroSD دریافت کنید. اگر دوست دارید بسیاری از پرونده های بزرگ مانند فیلم های Netflix را روی تلفن خود نگه دارید ، این موارد به کاهش هرگونه اضطراب ذخیره کمک می کند.

به عنوان بخشی از معاملات روز ، آمازون چندین معامله دیگر دارد. روی کارتهای SD و کارتهای USB. یکی از ویژگی های برجسته کارت های SD 2000x UHS-II Lexar برای دوربین ها است. این کارت های پرسرعت V90 300 مگابایت بر ثانیه برای برخی از حالت های ضبط ویدئو در برخی از جدیدترین دوربین های Canon و Sony لازم است و به ندرت تخفیف می یابد. فقط برای امروز می توانید نسخه 128 گیگابایتی را به جای 170 دلار با 128 دلار و کارت 64 گیگابایتی را با 69 دلار یا 20 دلار با قیمت عادی تحویل بگیرید. ما از هر دو کارت استفاده کرده ایم و به طور قطع می توانیم آنها را پیشنهاد دهیممنبع اصلی

ترجمه از تک باز

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول