حساب های سو ab استفاده کنندگان را پاک کنید اما به آنها آموزش دهید – مهاجم سابق ولز ، راب ارنشاو


 بن كابنگو و خاخام ماتوندو كه قبل از بازی دوستانه ولز مقابل مكزیك به تصویر كشیده شده است
بازیکنانی مانند بن كابنگو و خاخام ماتوندو باید بدون ترس از سو abuse استفاده از رسانه های اجتماعی لذت ببرند

شركت های رسانه های اجتماعی باید حساب كاربرانی را حذف كنند كه راب ارنشاو می گوید: از دیگران آنلاین سو abuseاستفاده می کند.

اما مهاجم پیشین ولز گفت که این امر باید با آموزش افرادی که چنین سو abuse استفاده هایی را انجام می دهند نیز همراه باشد.

ارنشاو پس از سو rac استفاده نژادی بازیکنان ولز بن کابنگو و خاخام ماتوندو واکنش نشان داد. در اینستاگرام پس از پیروزی 1-0 ولز مقابل مکزیک در روز شنبه.

ارنشاو به رادیو صبحانه ولز بی بی سی گفت: "این یک چیز خیلی جدی است.

" مشکل همیشه وجود دارد نه تنها یک کار که می توانیم انجام دهیم ، بلکه قسمتهای کوچکی وجود دارد که همه ما می توانیم انجام دهیم و همه می توانیم در جهت بهتر کردن آن و ریشه کن کردن آن پیشرفت کنیم.

"این بزرگترین کار این است ، همه ما می توانیم این مراحل را انجام دهیم." [19659011] پلیس در حال تحقیق است پیام های توهین آمیز به کابانگو و ماتوندو ارسال می شود ، در حالی که ماتوندو وینگر استوک سیتی از اینستاگرام انتقاد می کند ، در حالی که اتحادیه فوتبال ولز می گوید "از بدرفتاری نژادی منزجر شده است".

فیس بوک ، صاحب اینستاگرام ، می گوید که برای همیشه داشته است حسابهایی را که پیامها از آنها ارسال شده بود حذف کرده و "متعهد به انجام کارهای بیشتر" است.

"تیری هنری [the France and Arsenal great] اخیراً به نکته مهمی اشاره کرد که به ویژه در شبکه های اجتماعی – اگر این یک پلتفرم باشد که ما روی آن تمرکز داریم – شما می توانند به همان روشی که به کپی رایت نگاه می کنند ، نگاهی بیندازند و وقتی این موارد به گونه ای منفی بیان می شود که بلافاصله از بین می رود ، حسابها را حذف می کنند. "Earnshaw که 16 گل در 59 بازی برای ولز به ثمر رسانده است. "این یک راه است ، اما ما باید به این مسئله به عنوان یک قضیه واقعاً جدی ادامه دهیم ، زیرا همه چیز تمام شده است.

" این اولین قدم است ، زیرا من فکر نمی کنم شرکت های رسانه های اجتماعی به این موضوع نگاه کرده و گفته باشند ، "خوب ، ما کاری خواهیم کرد" و آنها ادامه می دهند لازم نیست کاری انجام شود.

"آنها به مناطق دیگر نگاه می کنند اما تاکنون این موضوع را بررسی نکرده اند ، این اولین چیزی است که اگر کسی حساب کاربری داشته باشد این است که بطور خاص از مردم به طرق مختلف – نه فقط نژادپرستی – سو abuse استفاده کند

"شماره یک که اولین قدم است ، اما ما باید اطمینان حاصل کنیم که به آموزش افراد نیز ادامه می دهیم ، زیرا کلید افراد در پشت آن هستند ، ما باید آموزش دهیم

"کارهای بزرگی انجام شده است ، برخی از چیزهای خوب خوبی است که در سال گذشته با تمرکز بر روی آن حاصل شده است و این همان کاری است که ما باید انجام دهیم."منبع اصلی

ترجمه از تک باز

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول