اینترنت و مکالمه رایگان ، هدیه ایرانسل به مناسبت نیمه شعبان


۰۹ فروردین ۰۰ ساعت ۱۲:۰۸

هدیه ایرانسل به مناسبت نیمه شعبان اعلام شد. این اپراتور برای تمام مشترکان دائمی و اعتباری خود هدایای ویژه‌ای چون اینترنت و مکالمه رایگان را در نظر گرفت.

اپراتور ایرانسل قصد دارد در روز دوشنبه ۹ فروردین ۱۴۰۰ به مناسبت فرارسیدن سالروز میلاد حضرت صاحب‌الزمان (عج) به مشترکان دائمی و اعتباری خود هدایای ویژه‌ای چون بسته هدیه ۲ گیگابایتی اینترنت داخلی و مکالمه رایگان ایرانسلی ارائه دهد.

جزئیات هدیه ایرانسل به مناسبت نیمه شعبان

بسته هدیه ۲ گیگابایت اینترنت داخلی

تمام مشترکان این اپراتور در روز ۹ فروردین ۱۴۰۰ می‌توانند یک بسته هدیه ۲ گیگابایتی اینترنت داخلی را با شماره‌گیری کد دستوری ستاره ۵ مربع (#۵*) یا از طریق اپلیکیشن ایرانسل من فعال‌سازی کنند. این بسته تا پایان همان روز اعتبار خواهد داشت و هر کاربر یکبار می‌تواند این بسته را دریافت کند.

۵ دقیقه مکالمه ایرانسلی، ۵۰ دقیقه بعدی رایگان

مشترکان برای بهره‌مندی از طرح هدیه مکالمه باید کد دستوری #۲۱۴۴۴۴* را شماره‌گیری کرده یا آن را از طریق اپلیکیشن ایرانسل من فعال‌سازی کنند. مشترکان با فعال‌سازی این طرح پس از ۵ دقیقه مکالمه ایرانسلی، ۵۰ دقیقه بعدی مکالمه را به صورت رایگان انجام خواهند داد. این طرح نیز تا پایان روز فعالسازی یعنی ۹ فروردین ۱۴۰۰ اعتبار خواهد داشت.منبع اصلی

این خبر به صورت اتوماتیک توسط ربات های تک باز به علت محبوبیت خبر جمع آوری شده و این سایت مسولیتی در قبال محتوی ندارد.

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول