اکو شو 10 چرخشی آمازون در آمازون 40 دلار تخفیف دارد


کلیه محصولات توصیه شده توسط Engadget توسط تیم تحریریه ما ، مستقل از شرکت مادر ما ، انتخاب می شوند. برخی از داستان های ما شامل پیوندهای وابسته است. اگر از طریق یکی از این لینک ها چیزی بخرید ، ممکن است کمیسیون شرکت وابسته به دست آوریم.

اگر قیمت معمول درخواست آن پایین است ، زمان مناسبی برای خرید Echo Show 10 است. آمازون نمایشگر چرخشی منحصر به فرد خود را با قیمت 210 دلار یا 40 دلار زیر برچسب رسمی می فروشد. این اولین تخفیفی است که ما برای نمایشگاه جدید اکو 10 مشاهده کرده ایم و به اندازه کافی قابل توجه است که اگر دوست دارید در آشپزخانه یا اتاق نشیمن مکالمه تصویری داشته باشید ارزش آن را خواهد داشت.

خرید اکو شو 10 در آمازون – 210 دلار [19659004] اگر به صفحه نمایش گسترده ای نیاز ندارید ، می توانید زنگ ساعت Echo Show 5 را با قیمت فروش 50 دلار خریداری کنید. Echo Dot پایه به 35 دلار کاهش یافته و Echo استاندارد به 80 دلار کاهش یافته است.

صفحه نمایش 10 اینچی چرخشی Echo Show 10 چیزی حیله گر است ، اما این کار می کند – اگر چندین عضو خانواده دارید که می خواهند در تماس های ویدیویی شرکت کنند ، یا اگر فقط می خواهید در اتاق حرکت کنید ، انتخاب خوبی است. حتی می تواند به عنوان یک دوربین امنیتی دو برابر شود و کیفیت صدای بالای آن باعث می شود که حتی اگر به صفحه نمایش خیره نشوید ، یک درمان باشد. فقط یک سال وجود دارد که آیا این اضافات ارزش حق بیمه بالایی را که در نمایشگاه اکو 8 پرداخت خواهید کرد ، دارند یا نه؟ .منبع اصلی

ترجمه از تک باز

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول