اپل واچ می تواند ضعف بیماران قلبی عروقی را در خانه کنترل کند


اپل واچ بر روی مچ دست شما ممکن است در شرایط مناسب به عنوان یک ابزار حیاتی برای نظارت پزشکی عمل کند. طبق MyHealthyApple و MacRumors ، محققان استنفورد با تأمین بودجه اپل تعیین كرده اند كه اپل واچ می تواند میزان ضعف (یا بهتر بگوییم مسافت طی شده در شش سال) را بسنجد. -دقیقه پیاده روی) بیماران مبتلا به بیماری های قلبی عروقی در حالی که آنها در خانه هستند. مطالعه استنفورد نشان داد که استفاده از ساعت هوشمند شخصی تقریباً به اندازه آزمایش در کلینیک بود.

دانشمندان با استفاده از Apple Watch Series 3 و یک برنامه VascTrac مخصوص ساخته شده ، داده ها را جمع آوری کردند ، اما نرم افزار شخص ثالث احتمالاً وجود نخواهد داشت در آینده لازم است WatchOS 7 شامل شش دقیقه آزمون پیاده روی و سایر داده های حرکتی است و می توانید عملکرد خود را در برنامه Health از طریق iPhone (در برگه مرور زیر تنفسی) مرور کنید.

یافته ها حاکی از این است که اپل واچ و ساعت های هوشمند دیگر می توانند بیماران را برای اندازه گیری توانایی عملکردشان در مراجعه به پزشک نجات دهند – آنها در صورت وجود علائم مشکل می توانند در خانه های خود قدم بزنند و وارد آن شوند. این امر به وضوح به اپل کمک می کند تا لباس مچ دست خود را به عنوان یک وسیله بهداشتی ادامه دهد ، اما همچنین به آینده ای اشاره دارد که فناوری شما در حال حاضر برای ارائه اطلاعات مفید پزشکان به اندازه کافی کافی است.منبع اصلی

ترجمه از تک باز

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول