The Morning After: مفهوم ماسک صورت با تکنولوژی پیشرفته Razer در حال تولید است


من فکر نمی کردم که این فراتر از ارائه های براق و عناوین CES باشد ، اما ماسک صورت با تزریق نور RGB Razer باعث شده است که نینجاهای سایبری بسیار هیجان زده شود ، و شرکت با ساختن این محصول پاسخ داده است.

 The Morning After [19659003] Razer </p>
</figure>
<p> اوایل این هفته ، مدیر عامل Razer مین لیانگ تان <a href= به Yahoo Finance گفت كه سازنده لوازم الكترونیك قصد دارد مفهوم Project Hazel mask خود را تولید كند. فراتر از RGB razzle-dazzle ، یک میکروفون و بلندگوی داخلی دارد که می تواند هنگام صحبت کردن صدای شما را تقویت کند ، با غلاف های کارآیی فیلتراسیون باکتریایی که می تواند 95 درصد از ذرات منتقل شده در هوا را به دام بیندازد ، و این را می توان با ماسک N95 مقایسه کرد. تان نگفت که چه زمانی ماسک تولید می شود ، اما او توضیح داد که پس از واکسیناسیون ، بسیاری همچنان در آینده می خواهند ماسک بزنند. همچنین کشورها و مناطقی وجود دارند که ممکن است طی یکی دو سال آینده نتوانند کل جمعیت خود را واکسینه کنند. مدیر عامل شرکت افزود: "پروژه هیزل به واقعیت تبدیل خواهد شد. ما قصد داریم آن را محقق کنیم و من فکر می کنم که متأسفانه برای مدت طولانی ماسک خواهیم زد."

-Mat Smith

چه

 صبح بعد از

برادران وارنر

پیروان فداکار زک اسنایدر ، مدیر مرد فولاد و بتمن در برابر سوپرمن

</em> ، خواستار دیدن نسخه خود از لیگ عدالت 2017 شده اند. هدف این بود که برای علاقمندان به کتابهای کمیک به همان اندازه مارول <em> انتقام جویان </em> قابل توجه باشد. اما وقتی اسنایدر اعلام کرد که در اواسط تولید این فیلم را ترک خواهد کرد تا به خانواده اش گرایش پیدا کند ، جاس ویدون که پیشگام فیلم های انتقام جویان بود ، برای اتمام پروژه به آن سوار شد. نسخه نمایشی لیگ عدالت ، فیلمی کاملاً خرد شده از دو هنرمند کاملاً متفاوت ، با انتقادات و طرفداران زیادی روبرو شد. </p>
<p> طرفداران به آنچه می خواستند / سزاوار آن بودند رسیدند: یک برداشت چهار ساعته به معنای گرفتن دید کامل اسنایدر . <a href= ادامه مطالعه.

بهترین گوشی این شرکت تاكنون یك پرچمدار واقعی است.

 بررسی OnePlus 9 Pro

Engadget

تلفن جدید OnePlus بدون شرمندگی تلفن درجه یک است با قیمت مناسب این شرکت هر آنچه را که شما در یک گوشی هوشمند می خواهید با این قیمت میخکوب کرده و گزینه ای فراتر از سامسونگ یا اپل را ارائه می دهد (یا اگر سخت گیر هستید). به گفته ویرایشگر موبایل کریس ولازکو ، این بهترین دستگاهی است که OnePlus ساخته است. اگر به فکر خراب شدن در یک گوشی هوشمند جدید بوده اید ، 9 Pro شایسته توجه شماست. اوه ، و این شرکت دارای یک ساعت هوشمند ورودی نیز است. ادامه خواندن.

سه مدل جدید وجود دارد.

 Dyson v15 Detect

Dyson

Dyson بسیار آگاه است كه همه ما زمان بیشتری را در خانه گذرانده ایم و خیلی زیاد وقت بیشتری در خانه های خودمان داشته باشیم. در سطح میکروسکوپی (و نه کاملاً شورشی) ، این بدان معناست که همه ما سلولهای پوستی و موهای بیشتری را در کف ، فرش ها و فرش های خود ریخته ایم. مدل های جدید خلا stick استیک Dyson ، در اندازه ها و قیمت های مختلف ، ادعا می کنند سطحی از تمیز را ارائه می دهند که به وضوح می توانید مشاهده کنید – و برخی از آنها برای این کار از لیزر استفاده می کنند.

Dyson V15 Detect ، که ویترین 699 دلار برای تکنولوژی شرکت است. ارتقا ، شامل یک دیود لیزر سبز است که یک "تیغه" از نور سبز را شلیک می کند ، که ظاهرا بهترین رنگ برای تشخیص توسط چشم انسان است.

لیزر سبز در سر تمیز کننده V15 دارای یک زاویه 1.5 درجه است ، 7.2 میلی متر از زمین فاصله دارد. طبق گفته سخنگوی شرکت ، این فاصله خاص به ایجاد "بهترین تضاد بین گرد و غبار و کف" کمک می کند. همچنین باید جاروبرقی کف های چوب سخت را از طریق جذابیت لال و غیر قابل توضیح پرتوهای لیزر ، کمی هیجان انگیزتر کند. ادامه مطالعه.

قرار است تایرهای Metl در اوایل سال آینده منتشر شوند. اکنون فناوری تایر آن به استارتاپی موسوم به Smart تبدیل شده است که از فناوری تایرهای آلیاژ حافظه بدون هوا (SMA) – که در اصل برای مریخ نوردهای ماه و مریخ ساخته شده بود – برای لاستیک دوچرخه بدون هوا استفاده می کند.

به گفته تورم ، لاستیک های فوق پلاستیک به تورم احتیاج دارند ، مانند تیتانیوم ساخته شده اند تا در برابر زمین های ناهموار و بدون صافی مقاومت کنند. زمین سواری بدون سوراخ است ، و اگر برای مریخ به اندازه کافی خوب باشد ، مطمئناً برای آن روز یکشنبه نیز کافی است. به مطالعه ادامه دهید.

تقویت و تأمین مشاغل بسیار خوب خواهد بود – اگر بتواند این استراتژی جدید را اجرا کند.

اخبار مهم اینتل چه اهمیتی دارد؟ آرون سوپوریس توضیح می دهد که چرا "مسیر جدید برابری" سازنده تراشه و برنامه ریزی برای ساخت تراشه برای دیگران می تواند تعادل را در صنعت محاسبات متعادل کند. وی همچنین بیان می کند که چرا تلاش های ناموفق قبلی دلایلی را برای تردید ایجاد می کند ، اما همه طبق وعده داده شده به نتیجه می رسند. ادامه مطالعه.

زمان كالیبره كردن.

فرقی نمی كند كه مالك یكی از تلویزیون های CX جدید ال جی ، Master Series سونی یا حتی OLED قدیمی یا استفاده شده باشید. صفحه نمایش شما با سطح سیاه بی نظیر و کنتراست چشم نواز همچنان به مراتب بهتر از اکثر قریب به اتفاق مجموعه های LCD به نظر می رسد. اما حتی اگر یکی از بهترین صفحه های نمایش را داشته باشید ، باز هم می توانید چند نسخه برتر را انجام دهید. برای مشاوره از Devindra Hardawar در مورد آنچه می توانید اضافه کنید تا از تلویزیون سطح بالای 4K خود بیشترین بهره را ببرید ، بخوانید. به خواندن ادامه دهید.

اما صبر کنید ، موارد دیگری وجود دارد …
منبع اصلی

ترجمه از تک باز

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول