فورد و HP با همکاری یکدیگر قطعات F-250 را از ضایعات چاپگر سه بعدی تهیه می کنند


از منظر پایداری ، یکی از مزایای چاپ سه بعدی این است که می تواند ضایعات کمتری نسبت به تولید سنتی تفریحی تولید کند. اما حتی اگر نمونه های اولیه و شکست خورده و قدیمی را از بین ببرید ، باز هم محصولات فرعی مانند قرقره های پلاستیکی به دست می آورید که در نهایت می توانند در محل دفن زباله قرار گیرند. این همان چیزی است که [ پیشرفت اخیر فورد را جالب کرده است. با کمک HP و سه شرکت دیگر ، این خودروساز راهی برای استفاده مجدد از پودرهای چاپ شده 3D و قطعات برای ایجاد قطعات خودرو با قالب تزریق پیدا کرد.

این شرکت ها ادعا می کنند که دستیابی به موفقیت در صنعت خودرو اولین موفقیت است. علاوه بر این ، فورد در حال حاضر از این روش برای تولید کلیپ های خط سوخت برای کامیون های F-250 خود استفاده می کند. این شرکت می گوید کلیپ های حاصل از این کار هفت درصد سبک تر و هزینه ساخت آن 10 درصد کمتر از نمونه های معمولی آنها است. آنها همچنین در عین مقاومت بالا در برابر مواد شیمیایی و رطوبت ، به همان اندازه مقاوم هستند.

یک جز component با زباله صفر در یک گوزلر سوخت فسیلی مانند F-250 نمی تواند بحران قریب الوقوع آب و هوایی را جلوگیری کند ، اما این یک قدم است مسیر درست و فورد می گوید که در حال استفاده از این فناوری برای ساخت کلیپ های خط سوخت برای 10 وسیله نقلیه دیگر در مجموعه فعلی خود است. به همان اندازه مهم ، این شرکت 22 میلیارد دلار برای تولید ماشین های الکتریکی ، از جمله یک نسخه با انتشار صفر از نسخه محبوب F-150 خود ، هزینه می کند.منبع اصلی

ترجمه از تک باز

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول