طاووس صحنه های نژادپرستانه را از مسابقات کلاسیک WWE حذف می کند


دیزنی تنها غول رسانه ای نیست که اکنون برای راه حل مقابله با نژادپرستی در فهرست بعدی خود که سرویس پخش جریانی را اجرا می کند ، مقابله می کند. منابع هالیوود ریپورتر و PWInsider می گویند NBCUniversal's Peacock صحنه های نژادپرستانه را از مسابقات كلاسیك WWE حذف می كند. اگرچه هنوز مشخص نیست که چه مقدار ویرایش شده است ، اما موارد حذف شده شامل سیاه چهره در واقعه Wrestlemania VI 1990 و همچنین زبان نژادپرستانه در Survivor Series 19 2005 است.

گفته می شود که طاووس در حال بررسی 17000 ساعت کامل مطالب WWE و هشدار به این موارد است. کشتی غول از هر گونه تغییر. این لحظات در نسخه های شبکه WWE ظاهر شده است.

وقتی کشتی سالها مرزها را رد می کرد و عبور می کرد این یک حرکت کاملاً تعجب آور نیست. با این وجود ، چالش های پر کردن کتابخانه های جریان دار با مطالبی که به دهه ها قبل برمی گردد را نیز برجسته می کند. سرویس ها می خواهند شما را با مجموعه های کامل جذب کنند ، اما انجام این کار باعث می شود محتوای نژادپرستانه تخلیه شود که این شرکت ها ترجیح می دهند فراموش کنند. سلب مسئولیت در حالی که ویدیوها را تا حد زیادی ویرایش نکرده اید. به نظر می رسد طاووس ، حداقل در پاسخ به WWE ، بسیار سختگیرانه تر است – این بخشها را کاملاً پاک می کند تا اینکه بخواهد رفتارهای بد را متناسب کند. واضح تر می شود که تلاش های مختلفی را برای تمیز کردن یا توجیه فیلم های در حال انجام مشاهده خواهید کرد.منبع اصلی

ترجمه از تک باز

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول