'Tony Hawk's Pro Skater 1 and 2' در PS5 و Xbox Series X وارد بازار می شود


همانطور که وعده داده شده بود ، Pro Skater 1 و 2 تونی هاوک اکنون برای کنسول های نسل بعدی – با چند نکته مهم – در دسترس است. این نسخه به بازیکنان PlayStation 5 و Xbox Series X / S تجدید بصری قابل توجهی با وضوح بالاتر ، نرخ فریم سریع تر ، بهبود نور و بافت های تیزتر می دهد. برای بازی با فرکانس 4K و 60 فریم در ثانیه به PS5 یا Series X احتیاج دارید (دارندگان سری S باید با رزولوشن 1440p مطابقت داشته باشند) ، اما اگر روان بودن اضافی به شما کمک کند تا همیشه به 120FPS در 1080p دسترسی داشته باشید .

این موارد با خط مشی ارتقا همراه است. در صورت خرید Digital Deluxe Edition می توانید از نسخه های PS4 یا Xbox One بدون هزینه اضافی ارتقا دهید ، اما در صورت خرید باید بسته 10 دلاری Cross-Gen Deluxe (که قفل اسکیت باز و دنده یکپارچه را باز می کند) 10 دلار بپردازید. نسخه های دیجیتالی استاندارد قبلی منتشر می شود. گیمرهای ژاپنی برای ارتقا از نسخه Digital Deluxe Edition برای PS5 باید 100 ین (حدود 91 سنت) بپردازند. و در حالی که همگام سازی ذخیره بازی برای دارندگان X / S Xbox به صورت خودکار انجام می شود ، کاربران PS5 باید ذخیره هایی را از نسخه قدیمی بارگذاری کرده و به صورت دستی در سیستم جدید بارگیری کنند. هنوز گیج شده اید؟

البته اگر فقط برای یكی از كنسول های جدید خرید می كنید ، می توانید از این دردسر صرف نظر كنید. و به یاد داشته باشید ، یک نسخه سوئیچ از THPS 1 و 2 هنوز در اواخر سال 2021 منتشر می شود. اگر شما بیشتر از دیدن تختخواب خود علاقه مند به خرد كردن لوله های نیمه لوله از راحتی تخت هستید ، شاید ارزش آن را داشته باشد كه منتظر انتشار آن شوید. آخرین چین و چروک صورت تونی هاوک.منبع اصلی

ترجمه از تک باز

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول