جدیدترین بازی های رایگان پلی استیشن سونی شامل "The Witness" است


دقیقاً مانند آنچه که سونی در ماه فوریه قول داده بود ، در این ماه به عنوان بخشی از برنامه Play At Home خود ، بازی های PlayStation بیشتری را هدیه می کند – و بله ، برای دریافت هنوز به اشتراک PS Plus احتیاج ندارید. آنها آخرین مجموعه رایگان شامل The Witness ، یک بازی جهان باز است که شما را در جستجوی یک جزیره جستجو می کند تا سرنخ ها و پازل های سه بعدی کامل را کشف کنید تا بتوانید حافظه خود را بازیابید و راه خود را به خانه بازگردانید. Moss که قبلاً انحصاری PSVR بود نیز در این لیست است. در بازی Zelda-esque VR ، شما برای هدایت سیستم عامل ها ، حل معماها و مبارزه با دشمنان ، یک قهرمان موش را کنترل می کنید.

ماجراجویی زیر آب Giant Squid Abzû اکنون اگر می خواهید با موجودات دریایی شنا کنید و به ویرانه ها و نقاشی های دیواری تمدن باستان بپردازید ، هم اکنون برای بارگیری رایگان در دسترس است. همچنین می توانید خزنده gunfight dungeon Gungeon و VR shooter Rez Infinite را بارگیری کنید که توسط اعضای تیم توسعه اصلی PS4 و PSVR بدون هیچ گونه هزینه ای ارتقا یافته است. این لیست شامل بازی بقا در زیر دریا Subnautica و VR platformer Astro Bot Rescue Mission نیز هست. سرانجام ، شما می توانید به عنوان سوسک فضایی در بازی اکشن ریتم Thumper برقصید و دنیای ساکن حیوانات اوریگامی مانند را در Paper Beast کاوش کنید.

Sony در اصل راه اندازی شد برنامه Play at Home سال گذشته برای بازیکنانی که به دلیل شیوع ویروس کرونا در خانه پناه گرفته اند. این این ابتکار عمل را مجدداً در ماه فوریه احیا کرد ، وعده داد ماههای بیشتری از بازیهای رایگان برای ترغیب مردم به حفظ فاصله اجتماعی باشد. این مجموعه خاص از بازی ها تا 22 آوریل 23:00 بعدازظهر به صورت رایگان در دسترس خواهد بود. Ratchet & Clank ، که در لیست بازی های رایگان ماه فوریه قرار داشت ، تا 31 مارس در ساعت 11:00 به وقت آزاد باقی خواهد ماند. در همین حال ، Horizon Zero Dawn Complete Edition (با گسترش Frozen Wilds ) از 19 آوریل 11 PM تا 14 مه 11 PM ET به صورت رایگان در دسترس خواهد بود.منبع اصلی

ترجمه از تک باز

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول