توییتر از کاربران درباره واکنش های ایموجی به سبک فیس بوک نظر سنجی می کند


هنگامی که جین مانچون وونگ سال گذشته کشف کرد که توییتر واکنش های مشابه فیس بوک را آزمایش می کند ، این شبکه اجتماعی گفت که این کد باقی مانده از آزمایش قبلی است و در حال حاضر روی این ویژگی کار نمی کند. به نظر می رسد این شرکت از آن زمان پروژه را پس گرفته است ، زیرا برخی از کاربران در حال گرفتن نظرسنجی هستند که از آنها می خواهد بین چندین مجموعه واکنش ایموجی مختلف انتخاب کنند. هنگامی که از سخنگوی وی در مورد نظرسنجی س askedال شد ، سخنگویی به TechCrunch گفت: "ما در حال بررسی روشهای اضافی برای بیان افراد در مکالمات روی توییتر هستیم."

 توییتر

WFBrother

اعتبار تصویر: WFBrother

در حالی که برخی از گزینه های واکنش در مجموعه های پیشنهادی ثابت باقی مانده اند ، توییتر چندین گزینه را برای بقیه در نظر گرفته است. برای مثال واکنش "عالی" یا می تواند چهره ای متعجب باشد یا شکلک "آتش". در همین حال ، به نظر می رسد که شبکه اجتماعی در حال بررسی سه احتمال واکنش های موافق و مخالف است: دسته کوچک موسیقی شست بالا و پایین ، بله و هیچکس و ترکیب دیگری که شبیه دکمه های ردیت و رأی مخالف Reddit است.

این نظرسنجی همچنین شامل س questionsالاتی از آنها می شود که اگر توییتر هرگز واکنش دیگری را اضافه کند ، چگونه از واکنش عصبانی و / یا دوست نداشتن / رأی دادن استفاده می کنند. کاربران می توانند از بین گزینه های مختلف ، از جمله ناراحت بودن و قضاوت در صورتی که توییت هایشان عصبانی شود / از آنها متنفر نشود و در صورت وجود واکنش ، از استفاده از توییتر دریغ کنند. واکنش توییتر تنظیم شده برای DMs دارای گزینه های شست وشوی بالا است ، اما به هر حال ممکن است کاربران با "دوست نداشتن" یا "پایین رأی دادن" در جمع مشکلی نداشته باشند. شکلک های نهایی که توییتر تصمیم به استفاده از آن دارد ممکن است مجموعه کاملاً متفاوتی باشد – اگر این شرکت تصمیم بگیرد با واکنش های گسترده روی سیستم عامل فشار وارد کند ، یعنی.منبع اصلی

ترجمه از تک باز

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول