مارک زاکربرگ "اصلاح متفکرانه" در بخش 230 را پیشنهاد می کند


مدیرعامل فیس بوک ، توییتر و گوگل قبل از یک کنگره درباره اطلاعات نادرست روز پنجشنبه پیش از استماع ، مجلس اظهارات آغازین مارک زاکربرگ ، جک دورسی و سوندار پیچای را دارد.

قابل توجه است. این شامل پیشنهادی برای تغییر در ، بخشی از قانون نجابت ارتباطات 1996 است که شرکتهای اینترنتی را از پاسخگویی در قبال فعالیت کاربر محافظت می کند. وی بار دیگر حمایت فیس بوک از "مقررات به روز شده در اینترنت" و ابراز امیدواری کرد که کنگره "اصلاح قابل تأمل در بخش 230" را اعمال کند. زاکربرگ خاطرنشان کرد که اگرچه اصول تهیه همچنان لازم و ضروری است ، اینترنت در 25 سال گذشته به طور اساسی تغییر کرده است و پیشنهاد کرده است که بخش 230 "از تغییرات قابل تأمل بهره مند خواهد شد تا بتواند برای افراد بهتر عمل کند."

"ما معتقدیم که کنگره باید این موارد را بررسی کند زاکربرگ گفت ، "حفاظت از مسئولیت واسطه ای سیستم عامل ها برای انواع خاصی از محتوای غیرقانونی منوط به توانایی شرکت ها در انجام بهترین روش ها برای مبارزه با گسترش این محتوا است." "به جای اعطای مصونیت ، باید سیستم عامل ها نشان دهند که سیستم هایی برای شناسایی محتوای غیرقانونی و از بین بردن آن در اختیار دارند. اگر محتوای خاصی از شناسایی خود طفره رود ، سیستم عامل ها نباید مسئولیت داشته باشند – این برای سیستم عامل های غیر عملی است میلیاردها پست در روز – اما باید از آنها سیستم کافی برای پرداختن به محتوای غیرقانونی استفاده شود. "

زاکربرگ اظهار داشت که این بهترین روش ها نباید" مسائل غیرمرتبط مانند رمزگذاری یا تغییر در حریم خصوصی باشد که شایسته یک بحث کامل در آنها است. حق خود." وی گفت که "سیستمهای کافی" نیازی به یک استاندارد متناسب با همه ندارند. در عوض ، آنها می توانند "متناسب با اندازه پلت فرم و توسط شخص ثالث تنظیم شوند."

این ممکن است کارها را برای شرکتهای کوچکتر نسبتاً منصفانه کرده و خدمات رسانه های اجتماعی را بدون منابع عظیم فیس بوک آغاز کند. اما اگر تازه واردان توانایی خرید تیم های معتدل کافی را نداشته باشند ، بسته به نحوه تغییر مقررات ، می تواند رقابتی را که Big Tech با آن روبرو است محدود کند.

پیشنهاد زاکربرگ ، در صورت تصویب در کنگره ، احتمالاً نیازی به فیس بوک نخواهد داشت که تغییرات زیادی را در شیوه های کنونی تعدیل خود اعمال کند. هنوز هم ، این می تواند برخی از نگرانی های بسیاری را در مورد بخش 230 برطرف کند. سناتورها تعدادی لایحه و پیشنهاد برای اصلاح این ماده ارائه داده اند.

رئیس جمهور جو بایدن بخش 230 در زمان مبارزات انتخاباتی خود. ، پیچای در مورد خطرات انجام این کار هشدار داد. وی این شرط را "بنیادی" برای وب باز توصیف کرد. پیچای نوشت: "بدون بخش 230 ، سیستم عامل ها یا بیش از حد محتوا را فیلتر می كنند و یا اصلاً نمی توانند محتوا را فیلتر كنند." "در مبارزه با اطلاعات غلط ، بخش 230 به شرکتها اجازه می دهد تا در مورد اطلاعات غلط مضر اقدامات قاطعانه انجام دهند و با بازیگران بدی که برای دور زدن سیاستهای خود سخت کار می کنند همگام شوند."

دورسی ، را برجسته کرد ، آزمایشی با هدف مقابله با اطلاعات نادرست در سیستم عامل با کمک جامعه. وی همچنین به طرح توئیتر ، پروژه توسعه استاندارد استاندارد رسانه های اجتماعی اشاره كرد.

"بلوزكی در نهایت به توئیتر و سایر شركت ها اجازه می دهد تا در الگوریتم های پیشنهادی باز كه باعث گفتگوی سالم می شوند و در نهایت انتخاب بیشتر افراد را فراهم می كنند ، مشاركت و دسترسی داشته باشند ، ". "این استانداردها از نوآوری پشتیبانی می کند ، و کار برای شرکت های نوپا را آسان تر می سازد تا با هزینه کمتری به مسائلی مانند سو abuse استفاده و سخنان نفرت آلود بپردازند."منبع اصلی

ترجمه از تک باز

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول