فیلم های ایرانی پیشنهادی گجت نیوز برای تماشا در نوروز 1400


۰۴ فروردین ۰۰ ساعت ۲۲:۳۰

در این ویدیو با گجت نیوز همراه باشید تا به معرفی فیلم های ایرانی پیشنهادی برای تماشا در نوروز ۱۴۰۰ بپردازیم.

ایام نوروز فرصت بسیار مناسبی است تا سری به آرشیو فیلم‌های‌مان بزنیم و در این ایام خانه‌نشینی و دنیاگیری کرونا چه کاری لذت‌بخش‌تر از رعایت پروتکل‌های بهداشتی و تماشای فیلم‌های خوب! پس از معرفی بهترین فیلم‌ها و سریال‌های خارجی، حالا نوبت به پیشنهاد چند فیلم ایرانی ممتاز رسیده تا در تعطیلات آغاز سال نو از سینمای کشورمان نیز غافل نشویم.

انتخاب و معرفی چند فیلم برای تماشا در نوروز دشوارتر از زمانی است که بخواهید در مورد فیلم‌های مهم یا تاثیرگذار سینما بنویسید؛ زیرا شما با توجه به حال و هوای عید و سال نو باید در انتخاب آثار کمی ملاحضه به خرج دهید، ناسلامتی برای یک بازه زمانی طبیعتا شاد فیلم پیشنهاد می‌دهید! حالا بیایید ماجراهای کرونا، مشکلات معیشتی و فشار روانی و استرسی که طی ماه‌های اخیر به مردم تحمیل شده را هم به الزامات نوشتن چنین مطلبی اضافه کنید تا دقیق‌تر بدانید با چه نوع نگاه و خواستی دست به انتخاب این لیست زده‌ایم.

فیلم های ایرانی پیشنهادی برای تماشا در نوروز ۱۴۰۰

در این ویدیو سعی کرده‌ایم به سراغ ژانرهای مختلف سینمایی برویم و با در نظر گرفتن سلیقه‌های متفاوت فیلم‌ها را انتخاب کنیم. به همین دلیل در میان فیلم‌های پیشنهادی‌مان از عاشقانه‌های جذابی مانند به رنگ ارغوان و در دنیای تو ساعت چند است؟ تا فیلم شاد و کمدی مثل جهان با من برقص به چشم می‌خورد. جدای از انتخاب‌های اصلی در انتهای مطلب پنج فیلم دیگر را هم آورده‌ایم که بد نیست نگاهی به آن‌ها نیز داشته باشید. لازم به ذکر است آثار حاضر رتبه‌بندی نشده‌اند و هیچ‌کدام ارجحیتی بر دیگری ندارد و از انتخاب برخی آثار که اکثر سینمادوستان آن‌ها را دیده‌اند هم خودداری کرده‌ایم.

  • ماهی و گربه به کارگردانی شهرام مکری
  • من دیگو مارادونا هستم به کارگردانی بهرام توکلی
  • سگ‌کشی به کارگردانی بهرام بیضایی
  • بوتیک به کارگردانی حمید نعمت‌الله
  • اجاره‌نشین‌ها به کارگردانی داریوش مهرجویی

نظر شما در مورد این فیلم‌ها چیست؟ فیلم های ایرانی پیشنهادی شما برای ایام نوروز کدامند؟ نظر خود در این خصوص را با ما و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.منبع اصلی

این خبر به صورت اتوماتیک توسط ربات های تک باز به علت محبوبیت خبر جمع آوری شده و این سایت مسولیتی در قبال محتوی ندارد.

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول