فیلم انیمیشن نتفلیکس "The Mitchells vs. The Machines" در تاریخ 30 آوریل از راه می رسد


با موفقیت و تحسین منتقدانه در آیه عنکبوت ، پروژه بعدی فیل لرد و کریستوفر میلر ، میچل ها در مقابل ماشین ها پیش بینی نتفلیکس در توییتر اعلام کرد که کمدی انیمیشن تولید شده توسط این دو نفره و با صدای Fred Armisen ، Chrissy Teigen ، Sasheer Zamata ، Charlyne Yi و Conan O'Brien در تاریخ 30 آوریل به سرویس پخش جریانی می رسد.

سونی پیکچرز در ابتدا قصد داشت این فیلم را در اکتبر گذشته در سینماها اکران کند ، اما این ایده توسط بیماری همه گیر COVID-19 خرد شد. طبق گزارش [تنوعدر19659003] نتفلیکس بیش از 100 میلیون دلار برای به دست آوردن این حقوق هزینه كرده است. آن را مایکل ریاندا و جف روو ، که قبلاً در سریال دیزنی Gravity Falls کار می کردند ، نوشته و کارگردانی کرده اند.

میچلز در مقابل ماشین آلات درباره خانواده ای است که علی رغم ممانعت از تکنولوژی ، سعی در کنار آمدن دارند. در یک سفر جاده ای بین شهری برای بردن دختر بزرگ کتی به کالج ، روبات های کمکی و سایر ماشین آلات به عنوان تهدیدی برای زمان اتصال آنها ظاهر می شوند. با توجه به مشاهیر کمدی در بازیگران و نظارت بر لرد و میلر ، بسیار سرگرم کننده به نظر می رسد.منبع اصلی

ترجمه از تک باز

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول