راه دور صوتی جدید Fire TV آمازون با میانبرهای برنامه 14 آوریل ارسال می شود


همین چند روز پیش پروتکل نویسنده Janko Roettgers به اشاره کرد جدید از راه دور تلویزیون Fire Amazon در پایگاه داده FCC ذکر شده است ، و اکنون ، طبق [19659002] AFTVNews ، نسل سوم کنترل بلوتوث در حال فروش است. به طور طبیعی می توانید آن را از آمازون خریداری کنید ، اگر دستگاه 30 دلاری داشته باشید ، که چهار دکمه میانبر برنامه از پیش آماده (Prime Video ، Netflix ، Disney + و Hulu) را اضافه می کند و همچنین دکمه ای که تلویزیون زنده را به شما می رساند راهنما با شبکه ای برای برنامه هایی مانند Sling TV ، YouTube TV یا Philo.

غیر از این ، تنها تغییرات قابل مشاهده افزودن یک دکمه آبی با مضمون الکسا برای شروع دستورات صوتی است (جایگزینی یک دکمه سیاه با یک نماد میکروفون) و کلمات Fire TV در پایین به مارک تجاری خود اضافه کردند. هنوز دو باتری AA می گیرد و می تواند دستگاه های متصل را از طریق HDMI-CEC کنترل کند. با برخی از سخت افزارهای قدیمی Fire TV (جعبه های اولیه ، استیک ها و تلویزیون های قدیمی Fire TV Edition) سازگار نیست ، اما در غیر این صورت باید یک مورد جایگزین صاف باشد پس از اینکه از 14 آوریل شروع به حمل کرد.

تاکنون نمی دانیم که آیا آمازون نزدیک است که یک بازیکن جدید برای استفاده از راه دور آزاد کند ، یا اگر این احتمال وجود دارد که با تلویزیون های جدید از اشخاص ثالث همراه باشد. دکمه های میانبر برنامه تا حدودی تفرقه افکن است – AFTVNews یادداشت می کند که برخی از راه دورهای Fire TV Edition آنها را قبلاً در آن گنجانده است – زیرا فقط در صورتی مفید هستند که به سرویس هایی که استفاده می کنید لینک شوند (به نظر نمی رسد این ریموت رسما از بازسازی پشتیبانی می کند ، اگرچه Roku مدلی را آزمایش می کند که خواهد بود) و حتی می تواند مانعی باشد ، اگر بطور تصادفی یکی را فشار دهید ، برنامه های باز را فوراً ظاهر می کنید. با این وجود ، اگر شخصی در خانه داشته باشید که فقط می خواهد به سرعت به خدمات دلخواه خود برسد ، بدون اینکه از منوها استفاده کند ، آنها می توانند کارها را آسان کنند.

الکسا صدای از راه دور (نسل 3) با کنترل تلویزیون در آمازون – 30 دلارمنبع اصلی

ترجمه از تک باز

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول