Kindle for Kids آمازون با کمترین افت قیمت 75 دلار مواجه است


کلیه محصولات توصیه شده توسط Engadget توسط تیم تحریریه ما ، مستقل از شرکت مادر ما ، انتخاب می شوند. برخی از داستان های ما شامل پیوندهای وابسته است. اگر از طریق یکی از این پیوندها چیزی خریداری کنید ، ممکن است کمیسیون وابسته به دست آوریم.

اگر معامله آمازون در Kindle for Kids را در ماه فوریه از دست دادید ، نگران نباشید: اکنون می توانید آن را از این وب سایت فقط با قیمت 75 دلار است که کمترین قیمتی است که برای خواننده الکترونیکی دیده ایم. این 35 دلار ارزان تر از قیمت خرده فروشی معمول آن 110 دلار و 5 دلار کمتر از قیمت معاملات آن در ماه فوریه است. این بسته همراه با یک سال آمازون کودکان + ، سرویس اشتراک غول تجارت الکترونیکی است که قبلاً با نام Freetime Unlimited نامیده می شد و دسترسی نامحدود به کتابها ، فیلم ها ، نمایش های تلویزیونی ، برنامه های آموزشی و بازی های بچه پسند را ارائه می دهد. از آنجا که این سرویس در یک دستگاه قفل نشده است ، کودک شما می تواند از آن در تلفن یا رایانه لوحی خود نیز استفاده کند.

Kindle for Kids را از آمازون بخرید – 75 دلار

سرویس Kids + به کودک شما امکان دسترسی به کل هری پاتر را می دهد مجموعه ، و همچنین اولین کتاب از دیگر امتیازات محبوب مانند Artemis Fowl. می توانید فیلترهای سنی را برای دامنه سنی فرزند خود در داشبورد والدین تنظیم کنید تا اطمینان حاصل شود که آنها فقط می توانند به محتوای مناسب کودک دسترسی داشته و دسترسی به بازی ها و کارتون ها را تا رسیدن به اهداف آموزشی مسدود کنند. همچنین می توانید حداکثر چهار پروفایل کودک جداگانه ایجاد کرده و به هر یک دسترسی انتخابی به رسانه های مناسب سن را بدهید. پس از پایان اشتراک یک ساله رایگان ، می توانید Kids + را با پرداخت 3 دلار در ماه و اشتراک Prime 5 ماهانه بدون آن تمدید کنید.

علاوه بر اشتراک مکمل Kids + ، Kindle برای کودکان همچنین با یک پوشش رایگان در چهار گزینه رنگی: آبی ، صورتی ، یکی با چاپ پرندگان رنگارنگ و دیگری با چاپ مضمون فضا ارسال می شود . این دستگاه با Audible نیز سازگار است و می تواند با گوشی های بلوتوث جفت شود. سرانجام ، Kindle for Kids دارای دو سال ضمانت است که می تواند یک هدیه خیرخواهانه برای والدین باشد: اگر در این بازه زمانی شکسته شود ، آمازون به صورت رایگان جایگزین آن خواهد شد.

دنبال EngadgetDeals در توییتر برای آخرین معاملات فناوری و مشاوره خرید.منبع اصلی

ترجمه از تک باز

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول