سریال های پیشنهادی گجت نیوز برای تماشا در نوروز 1400


۰۳ فروردین ۰۰ ساعت ۲۳:۰۰

در این ویدیو با گجت نیوز همراه باشید تا به معرفی سریال های پیشنهادی برای تماشا در نوروز ۱۴۰۰ بپردازیم.

تعطیلات ابتدای سال نو یکی از بهترین فرصت‌ها برای تماشای فیلم و سریال یا مطالعه چند کتاب جذاب است. اما تعداد زیاد فصل‌ها و قسمت‌های برخی سریال‌ها ممکن است ما در تماشای‌شان مردد کنند به همین خاطر بسیاری از سریال‌بین‌ها در ایام مفرح نوروز ترجیح می‌دهند به سراغ مجموعه‌های کوتاه یا مینی‌سریال‌ها بروند که دیدن‌شان در یک یا دو هفته ممکن باشد. به همین خاطر در این مطلب به معرفی سریال‌های کوتاه یا مجموعه‌هایی پرداخته‌ایم که تعداد قسمت‌های هر فصل آن‌ها از انگشتان دو دست بیشتر نشود یا مدت زمان قسمت‌های‌شان کوتاه باشد.

شیوع کروناویروس و قرنطینه امسال نیز مانند نوروز ۱۳۹۹ مزید بر علت شده‌اند تا برای فیلم و سریال‌های خوب بیش از سال‌های گذشته فرصت داشته باشیم. طی روزهای آینده در گجت نیوز علاوه‌بر این ویدیو چندین پیشنهاد جذاب دیگر را هم برای سرگرم و سالم ماندن در این ایام در اختیار شما قرار خواهیم داد.

سریال های پیشنهادی گجت نیوز برای تماشا در نوروز ۱۴۰۰

در این ویدیو سعی کرده‌ایم به سراغ ژانرهای مختلف برویم و با در نظر گرفتن سلیقه‌های متفاوت سریال‌ها را انتخاب کنیم. جدای از انتخاب‌های اصلی در انتهای مطلب پنج مجموعه دیگر را هم آورده‌ایم که بد نیست نگاهی به آن‌ها نیز بیندازید. لازم به ذکر است آثار حاضر رتبه‌بندی نشده‌اند و هیچ‌کدام ارجحیتی بر دیگری ندارد و از انتخاب برخی آثار که اکثر سریال‌بین‌ها آن‌ها را تماشا کرده‌اند هم خودداری کرده‌ایم.

  • دورغ‌های کوچک بزرگ (Big Little Lies)
  • آینه سیاه (Black Mirror)
  • بی‌شرم (Shameless)
  • جوخه برادران (Band of Brothers)
  • گامبی وزیر (The Queen’s Gambit)

نظر شما در مورد این سریال‌ها چیست؟ سریال های پیشنهادی شما برای ایام نوروز کدامند؟ نظر خود در این خصوص را با ما و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.منبع اصلی

این خبر به صورت اتوماتیک توسط ربات های تک باز به علت محبوبیت خبر جمع آوری شده و این سایت مسولیتی در قبال محتوی ندارد.

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول