Galaxy S21 Ultra سامسونگ با قیمت جدید 900 دلار پایین می آید


کلیه محصولات توصیه شده توسط Engadget توسط تیم تحریریه ما ، مستقل از شرکت مادر ما ، انتخاب می شوند. برخی از داستان های ما شامل پیوندهای وابسته است. اگر از طریق یکی از این لینک ها چیزی بخرید ، ممکن است کمیسیون وابسته به دست آوریم.

کاش می توانستید Galaxy S21 Ultra سامسونگ را با قیمت های نزدیک به نمونه های استاندارد سامسونگ بخرید؟ شما اکنون شانس خود را دارید. سامسونگ S21 Ultra را با 128 گیگابایت فضای ذخیره به قیمت 900 دلار در صورت وارد كردن كد GALAXY100 می فروشد – این كمترین قیمتی است كه دیده ایم (حتی بهتر از فروش اخیر ) و در زیر آنچه معمولاً برای یک مدل S21 پرداخت می کنید ، است. 250 دلار اعتبار فوری برای لوازم جانبی نیز شامل نمی شود.

Galaxy S21 Ultra را از سامسونگ بخرید – 900 دلار

این می تواند انتخاب آسانی باشد. Galaxy S21 Ultra به عنوان پرچمدار بدون مصالحه سامسونگ طراحی شده است و نشان می دهد – شما عملکردی سریع ، صفحه نمایش زنده و آرایه دوربین استثنایی با چندین گزینه بزرگنمایی خواهید داشت. حتی برخی از پشتیبانی های S Pen برای کمک به شما در یادداشت برداری وجود دارد. اینها را با پیشرفت های نرم افزاری ترکیب کنید و این یکی از تلفن های بسیار کاملی است که ما دیده ایم ، به خصوص اگر شما یک عکاس تازه کار موبایل هستید.

چند نکته مهم وجود دارد. مانند دیگر مدل های Galaxy S21 ، Ultra دیگر فضای ذخیره سازی قابل ارتقا ندارد. 128 گیگابایت در این مدل برای استفاده روزمره مناسب خواهد بود ، اما اگر انتظار ضبط فیلم 8K یا بارگیری در برنامه ها و رسانه ها را دارید ، باید از تخفیف کامل صرف نظر کرده و ظرفیت بالاتری را خریداری کنید. و نه ، قابلیت S Pen این را نمی تواند جایگزین کاملی برای Galaxy Note کند. شما هنوز قلم کنترل از راه دور را با قلم موجود از دست نخواهید داد و اگر مکانی مناسب برای نگهداری قلم می خواهید ، باید یک جعبه مخصوص خریداری کنید. اگر می توانید این محدودیت ها را ببخشید ، S21 Ultra دستگاه قدرتمندی است.

برای آخرین معاملات فنی و مشاوره خرید ، EngadgetDeals را در توییتر دنبال کنید.منبع اصلی

ترجمه از تک باز

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول